Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sunsaw

    tag

    Annyi hozzatennivalom lenne: tenyleg kerik, hogy juttasd el a régit, de akkor is kapsz ujat, ha nem juttatod el :) Én pl elsirtam a Bety-nek (lehet ez az egy csaj intez mindent? Mindig csak vele beszeltem), hogy buborekos maradt az elso, meg hantáztam még hozzá pár sort, és kuldtek ujat, de a régit vegulis nem volt kedvem visszakuldeni, mert inkabb tesztelni akartam, es fullra szetroncsoltam :D Nem tudtam atszurni rajta a tollat, izombol probaltuk, tenyleg erdekes anyag! Viszont, volt egy nagyon veso szeru kulcsom, olyan hegyes fogai voltak, hogy muanyag ceges belepokartyamat melo kozben mindig azzal hamoztam... hat ennel is mukodott! iPod nano 5G-t, minden batorsagom osszeszedve, es fureszes kulcs baratommal, nekiestem. Ranyomtam izombol, es elkezdtem huzni rajta... urtechnologias anyag ide-vagy-oda, belevesett a muanyagba! :Y De hat biztos, atlagos kulcs ellen maga a folia is ved, na mindegy, szoval a lenyeg, hogy a zsiruj iPod nanonak semmi baja nem lett, már ezért megérte, bátran mondhatom, ahol ez a cucc fedi az adott keszuleket, azt ugy ott es akkor, a vilag legparazosabb emberei is biztonsagban tudhatjak! Egyebkent, jo dolog ez az elettartam garancia, gondolom az árban amugyis benne van vagy 3-4 készlet bigyó ára (mert hogy kicsit draganak talalom par negyzentcenti arert a folia árát, az tény!), de tenyleg jofejek, mert mondom, én az enyém szétszadiztam jatekbol, es megis kaptam ujat, pedig vissza se kuldtem, sot, elobb megjott az uj szet, minthogy elgondolkoztam volna azon, hogy akkor a regivel mit csinaljak :) Egyebkent nekem is az uj verzios keszlet jott (plasztik kartyas verzio). A mai napig vedi az iPod-ot, elso osztalyu vedofolia, mindenkinek szivbol ajanlom, ez a katonai vedoanyag tenyleg jo!

    Windows Phone 7 Developer

Új hozzászólás Aktív témák