Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Barthezz2 #99 üzenetére

    pont egy olyan esemény kellős közepéről kell folytatást prezentálni, ami húzós ( : kb mint egy lakás felújítás, van, hogy egyszerűbb új házat építeni, mint egy meglevő rossz állapotút helyrehozni, mert sok minden adott, amit esetleg eleve másképp csinálna az ember
    félreértés ne essék, ez egy erős sarkítás, jó a sztori, elég sok lehetséges folytatást tudok neki elképzelni, a szerző eredeti elképzelése sem rossz, sőt, de látok benne dolgokat amik "megtámadhatóak" logikailag, épp ezért az én első befejezésem is követi egy kicsit ezt az irányt :) viszont egy fontos dologban változtattam, illetve próbálok, próbáltam lyukakat betömni - nem úgy ( : ....vagy mégis? ((((( : -
    egyébként én úgy tekintek most erre mint egy közös "mű", meggyi kitalálta az alapokat, részemről csiszolgatom egy kicsit a mesét, nem csak az utó történések terén
    remélem minél többen csatlakoznak, aztán a végén összejön egy kis könyv is, akár külön részegységekből, külön szerzőkkel, mindenkinek van egy saját stílusa, az néha nagyon megszínesít egy nagyobb lélegzetvételű írást is, a pl a terminátor könyveket is több szerző követte el, engem mindegyik kötet lekötött ( : egy kicsit más szemszögből közelítették meg ugyanazt a témát, és más körítésben

    Victoryus
    ha a szerző engedi akkor én ide felrakom, vagy csinálok egy kugli' wordot és linkelem itt az eredeti előzménnyel, talán már ma este

    szerk:
    igazán különleges könyvecske lehetne...az első két chapter adott, és mellé 10-20-30-40 sok befejezés, most hirtelen nem is jut eszembe hasonló írás

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák