Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    válasz batai15 #41 üzenetére

    MHL már most is van, pl Samsung Ativ S támogatja, kapható is hozzá gyári kábel. OTG meg mire használnád, ha nincs fáljkezelő?

    Laci

  • kolosanyi

    veterán

    válasz batai15 #41 üzenetére

    Ebből szvsz a zene értelmetlen, hangerőt megnyomod és ott vannak a gyorsgombok, tökéletes megoldás. Mondjuk én jobban szerettem a 7.5-öt ilyen tekintetben, az kirakta a lockra is, szerintem jópofa volt úgy. Ennél többször meg minek kirakni akárhova redundánsan? :)
    A többi jogos, hozzávenném még a szar csatolmánykezelés fejlesztését, illetve az IE-n reszeljenek kicsit, mert fapados.

    (#51) cairojack
    Kiérdemelted a topic trollja címet, gratulálok! Mellesleg látom nem megy a szövegértés sem, de annyi baj legyen, segítek, de cserébe magyarázd meg, hogy mi az eye candy fogalma, mert engem olyan marha jól ki tudtál röhögni. Illetve nem ártana ha mondanál rá egy egzakt mérőszámot, mert te biztos profi vagy ebben...

    1. Sehol nem írtam, hogy jobb, ugyanaz a szerepe. A widgetekben frankó, hogy tudod lapozni, vezérelni a programocskát, a csempében meg szeretem, hogy rendezett, egységes az egész. Nem lehet elkúrni a kinézetet olyan könnyen.

    2. Miért, használtad? Kétlem, ha még mindig - az egyébként szintén jellemző - szaracsempe felfogásnál vagy lemaradva. A rendszernek vannak hibái és hiányosságai, de ez a szaracsempézés... :U

    3. Nekem meg az jut eszembe egy WP-s telóról, hogy a nulláról, kőkemény erőfeszítések árán ugyan, de végre elért valamit a MS, 10%-nál járnak. A rendszer egyre inkább terjed és vélhetően eljön az idő, amikor a droid túlzott részesedése lecsökkel, háromszereplős lesz a piac. Ezt egyébként a fejlesztők is egyre inkább kezdik felismerni.

Új hozzászólás Aktív témák