Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz 7Heads Drago #39 üzenetére

    Mi vaaan??? Wazze, te állni szoktál az asztal előtt? Én inkább leülök egy székre. Meg tudnám azt is mutatni, hogy egy kocsmaasztalon hogyan kell egy szalvétából, vagy söralátétből, meg egy hamutartóból, vagy korsóból telótámaszt csinálni. :) Persze, ez csak szükségmegoldás. Minden telómhoz vettem olyan tokot, amit lehet úgy hajtogatni, hogy döntve, asztalra lehessen tenni a telót. Sőt! Van HID profilos BT egerem és billentyűzetem, amik adapter nélkül is tudnak csatlakozni a telókhoz, és így "PC -s üzemmódban" lehet használni a telót. Feloldásnál viszont nem mindegy, hogy szemből rányomok, vagy a hátulról, tapogatva keresgélem a szenzort. Arról nem is szólva, hogy a szemből nyomás ellen van tartása a kitámasztós toknak, hátulról birizgálva viszont könnyen ledönthető a teló.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz 7Heads Drago #39 üzenetére

    Könyörgöm ne mond már meg nekem, hogy hogyan használjam a telefonom. Naponta rengetegszer csesztetem az asztalon a telefont. És akármilyen hihetetlen számodra, én ÜLÖK az asztalnál. És ezzel nem vagyok egyedül, ahogy egy kolléga is jelezte, hogy bizony ő is használt már életében széket. Abszolút jó a látásom köszönöm szépen, bár nem tökéletes, de így is mindenprobléma nélkül látom az 5.5-ös kijelzőmet. Nem kell ehhez supermannek lenni :)
    De mivel te nem hiszed el, hogy ez "életszerű használat", hogy valaki az asztalon lévő telefont nyomkodja(úúúúristen azt meg hogy, hülyevagy ember??), beavtlak a napi rutinomba:
    Munka közben, amit egy asztalnél végzek, széken ülve(elképesztő mi?), a billentyűzet mellett van a telefonom. Kapok egy értesítést, pl valaki ír nekem, vagy emailt kapok, vagy munkával kapcsolatos értesítést, akkor fogom és feloldom a telefont, és megnézem miről van szó. Általában ennyi történik, egy max 10 másodperces task. Általában nem válaszolok ilyenkor üzenetre, mer hát dolgozok.. Ha munkával kapcsolatos dolog van akkor a gépen folytatom a goldom. Ha pl egy számláról kapok emailt akkor rányomok a gombra, hogy emlékeztessen otthon és hagyom a francba. Tehát nem kellett semmi miatt felvennem a telefont. És ez nagyrészt így van. Ha írnom kell vagy hasonló akkor valóban felveszem.
    De mondok mégegy példát: zenét is szoktam hallgatni munka közben, és néha szeretek számot váltani. Ehhez sem fogom felvenni a telefont, feloldom, görgetek egyet és rányomok a számra. 3 érintés és 5 másodperc. Ezért sem fogom felvenni a telefont. Csak ez mondjuk megtölrténik napi 10-szer + az értesítések... szóval nekem elég életszerű használatnak tűnik...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák