Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz 7Heads Drago #39 üzenetére

    Könyörgöm ne mond már meg nekem, hogy hogyan használjam a telefonom. Naponta rengetegszer csesztetem az asztalon a telefont. És akármilyen hihetetlen számodra, én ÜLÖK az asztalnál. És ezzel nem vagyok egyedül, ahogy egy kolléga is jelezte, hogy bizony ő is használt már életében széket. Abszolút jó a látásom köszönöm szépen, bár nem tökéletes, de így is mindenprobléma nélkül látom az 5.5-ös kijelzőmet. Nem kell ehhez supermannek lenni :)
    De mivel te nem hiszed el, hogy ez "életszerű használat", hogy valaki az asztalon lévő telefont nyomkodja(úúúúristen azt meg hogy, hülyevagy ember??), beavtlak a napi rutinomba:
    Munka közben, amit egy asztalnél végzek, széken ülve(elképesztő mi?), a billentyűzet mellett van a telefonom. Kapok egy értesítést, pl valaki ír nekem, vagy emailt kapok, vagy munkával kapcsolatos értesítést, akkor fogom és feloldom a telefont, és megnézem miről van szó. Általában ennyi történik, egy max 10 másodperces task. Általában nem válaszolok ilyenkor üzenetre, mer hát dolgozok.. Ha munkával kapcsolatos dolog van akkor a gépen folytatom a goldom. Ha pl egy számláról kapok emailt akkor rányomok a gombra, hogy emlékeztessen otthon és hagyom a francba. Tehát nem kellett semmi miatt felvennem a telefont. És ez nagyrészt így van. Ha írnom kell vagy hasonló akkor valóban felveszem.
    De mondok mégegy példát: zenét is szoktam hallgatni munka közben, és néha szeretek számot váltani. Ehhez sem fogom felvenni a telefont, feloldom, görgetek egyet és rányomok a számra. 3 érintés és 5 másodperc. Ezért sem fogom felvenni a telefont. Csak ez mondjuk megtölrténik napi 10-szer + az értesítések... szóval nekem elég életszerű használatnak tűnik...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák