Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz otoaak #26 üzenetére

    Crafter adott egy frappáns választ - amivel csak részben értek egyet. De ha már Berlin. Most még lehetett volna egy éjszakai vonattal is menni, és reggel kipihenten érkezni.

    Én egyébként úgy gondolom, hogy kétféle utazás létezik: amikor céllal utazok, ekkor a gyorsabb, olcsóbb, egyszerűbb megoldást választom; vagy amikor az utazás a cél - de számomra ez utóbbi elég ritka.

    Voltam vonattal Prágában. 19€-ba került az út. Kocsival időben ugyanennyi, még akkor is, ha beleszámítom azt a kb. 1 órát míg a Keletibe értem itthonról. De árban biztos, hogy rosszabbra jött volna ki, komfortba meg semmivel sem volt rosszabb így, hisz menet közben 120-nál ritkán megyek ki WC-re, ha vezetek, vagy az akkor még működő büfékocsiba...

    S én voltam olyan elvetemült, hogy mikor még volt SkyEurope, még Splitbe is inkább mentem repülővel, mint kocsival, a komp Brač-ra meg ugyanannyi ideig tartott, mint kocsival. És a hazaúton egybusz-egymetró-egyvonat is olcsóbb volt, mintha értünk jön valaki, vagy otthagyom Ferihegyen 10 napra a kocsit. (Ugye nem csak üzemanyagköltség létezik...)

    De igen, Németországba, Londonba, már nem megyek kocsival, mert a repülő adott esetben gyorsabb és olcsóbb is, mint szgk-val.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák