Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    Azt lehet tudni, hogy este miért került ki, majd le, hogy reggel élesedjen a cikk? Csak mert már akkor el akartam olvasni ajnálnóboxból, de mire megnyitottam már nm jött be...

    Egyébként csak annyit tudok mondani, hogy szerintem is bátrak vagytok ekkora utat egy kicsi etütüvel megtenni. :D

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

  • Zotya84

    őstag

    válasz kcsa #2 üzenetére

    Pont ezért kérdeztem. Csak mert a bolgár tengerpartra, mikor még a románok építették a 6-os útjukat (Vaskaput is meg akartam nézni), és mindössze Makóig volt autópálya, akkor is levezettem egy seggel Nesebarig, és csak a határoknál meg a tankolások meg egy gyors reggeli miatt megállva sem került többe 16 óránál. És azért nagyobb táv, mint egy Berlin...

    Ezt meg azért, ha nincs útközben stau, akkor gyorsabban meg lehet járni.

    Nekem elég sokat kellene fizessen a szponzor, hogy 3 napot töltsek egy olyan úton, ahova max 1 napon belül el lehet jutni.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

  • Zotya84

    őstag

    válasz otoaak #26 üzenetére

    Crafter adott egy frappáns választ - amivel csak részben értek egyet. De ha már Berlin. Most még lehetett volna egy éjszakai vonattal is menni, és reggel kipihenten érkezni.

    Én egyébként úgy gondolom, hogy kétféle utazás létezik: amikor céllal utazok, ekkor a gyorsabb, olcsóbb, egyszerűbb megoldást választom; vagy amikor az utazás a cél - de számomra ez utóbbi elég ritka.

    Voltam vonattal Prágában. 19€-ba került az út. Kocsival időben ugyanennyi, még akkor is, ha beleszámítom azt a kb. 1 órát míg a Keletibe értem itthonról. De árban biztos, hogy rosszabbra jött volna ki, komfortba meg semmivel sem volt rosszabb így, hisz menet közben 120-nál ritkán megyek ki WC-re, ha vezetek, vagy az akkor még működő büfékocsiba...

    S én voltam olyan elvetemült, hogy mikor még volt SkyEurope, még Splitbe is inkább mentem repülővel, mint kocsival, a komp Brač-ra meg ugyanannyi ideig tartott, mint kocsival. És a hazaúton egybusz-egymetró-egyvonat is olcsóbb volt, mintha értünk jön valaki, vagy otthagyom Ferihegyen 10 napra a kocsit. (Ugye nem csak üzemanyagköltség létezik...)

    De igen, Németországba, Londonba, már nem megyek kocsival, mert a repülő adott esetben gyorsabb és olcsóbb is, mint szgk-val.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák