Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wave86

    tag

    válasz BenHans #43 üzenetére

    Tudom, hogy nem voltam túl finom. Csak már bosszantó, hogy a tizenéves kölykök is azzal nyomulnak, holott nem nekik lett tervezve. Engem idegesít, ha már mindenki számára elérhetővé válik valami. Na, már csak ezért sem bírnám ki az almás cég termékeit. A Vertu meg Tag Heuer hiába luxus, valahogy nem igazán ízlésem.
    Vicces lenne, ha egyes telefonok limithez lennének kötve, vagy valami meglétéhez, hogy megvehesd. :P

  • BenHans

    addikt

    válasz BenHans #49 üzenetére

    De elnézést, innentől kezdve amíg be nem töltöm a 30at, nem fogok semmi "felnőttes" cuccot használni, mert nem nekem lett kitalálva.
    Vissza is térek az 5110-es Nokiámhoz, és nem cserélem le a már élete végén járó PC-met valami frankó combos konfigra, sőt kotrok valahonnan egy régi gépet amin még win95 fut.
    És rohadjak meg ha 22 éves koromra 3as BMW-vel fogok járni, mert mit képzelek én.

    Egyre több ilyen ember van aki sokat képzel magáról mert éppen megcsípte a 30at, pedig a bal farpofámat nyaldossa a gondolkodásmódjuk, meg az érettségük ami ugye a "felnőttség" alappillére, és fele annyit nem tapasztalt mint mondjuk én.
    Az ilyen emberek nézik le a fűtésszerelőt, mert egy koszos munkás ugye, aztán ha a milliós kazánja beadja a kulcsot ki oldja meg hogy ne fagyjon be a valaguk?
    Mi ez a **** felfogás?

    Már a sitten lennék ha az összes ilyennek lekapnám a nagy arcát, és húznék rá egy kisebb mellényt, pedig lehet kijózanodnának.

    Bocs Wave86 és mindenki, alapból nem nektek szól, csak pont most hét közben csíptem el a városban egy beszélgetést, aminek majdnem ez volt az alapja.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz BenHans #51 üzenetére

    Szerk: Wave86-nak természetesen szól, csak látatlanban nem feltétlenül minden része. Már késő van és fáradt vagyok bocs az elírásért.

    Fújj, de nem bírom az ilyet, hogy már nem jó villogni a 200ezres kütyüvelha ha egy szegényebb családból származó srác diákmunkából összespórolt rá és megveszi ugyanazt... És még az általánosítás. Nem a Deákon piásan heverésző újhullámosokból kéne kiindulni, letolt csőnacival akik még a DC-re is szégyen hoznak, nem hogy a fiatal férfiakra. Meg a drága műelitkedő egyetemistákból akik a semmire akarnak félmilliót keresni, de hát ők biztos elég jók ahhoz hogy drága cuccaik legyenek.
    Aki nem annyira gazdag az ne örüljön semminek, nem érdemli meg, csak dolgozzon éjt nappallá téve.

    Aki így gondolkodik az menjen a *******************.

    Na jó mára tényleg elég volt. Bocs a többiektől, de ez erősen felháborító.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • joey04

    titán

    válasz BenHans #52 üzenetére

    biztos mára? ;] (00:01:10)
    btw ne húzd fel magad az ilyeneken, nem éri meg.
    én azt szeretem, ha valami ritka. de nem azért mert drága. pl most a ha-n a nexus 4 77k. na az egyedi ritka dolog pl a magyar utcákon. más kérdés hogy a kényelem és az igényeim más készülékek felé tereltek.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • DeathAdder

    veterán

    válasz BenHans #51 üzenetére

    Manapság nem a "fűtésszerelőt" divat lenézni, hanem akinek nincs magasiskolai végzettsége. És ezt nem csak a tehetősek teszik meg, hanem az is, aki szegényebb családból származik és diákmunkából fedezi a tanulmányait, és ez sajnos így van, nagyon kevés a kivétel. Szóval ne ragadjunk le ennél a témánál.

    Azt meg egyesek (én sem) nem bírják, ha valamiből divatcikked van, még akkor sem, ha nagyon jó. Sajnos ez a helyzet most a note 3-al is, dehát mit tegyek, amikor ez a legkompromisszummentesebb jelenleg a piacon. Csak azért nem fogok htc-t venni, mert csak keveseknek van olyan ellenben a Samsunggal. Az S2 is annó pontosan ilyen volt, bár akkor még a "nép" nem tudta mi fán terem, ezért sokan leájfonozták :DDD (saját tapasztalat)
    De mondjuk Golfot, 6-os Audit, 5-ös Böncit, Passátot az életbe nem vennék, részben pontosan ezért, mert minden második ilyen rohangál az utcákon, de járműpiacon hálisten vannak egyéb alternatívák is a.
    Valakit ez nem zavar, sőt ösztönzően hatnak egymásra hogy jéé ennek is ilyen van, ezzel semmi baj nincs, nem vagyunk egyformák :)

    [ Szerkesztve ]

  • imisomogyi

    aktív tag

    válasz BenHans #34 üzenetére

    Ja persze, mert az előadásokon lehet is tanulni.... :D Ez kérem így működik, előadáson félfüllel figyelsz, aztán otthon majd tanulsz, meg ahol tudsz. Így előadáson nyugodtan nyomhatsz pár kört bármelyik játékkal.
    Ez nálam is így működik(Sőt társaim nagy részénél is), nincs ebben semmi szomorú. Nem az előadáson elhangzottaktól fogjuk magunkat okosnak érezni, hanem az otthon megértett és feldolgozott, megtanult dolgoktól. Legalábbis a műszakin biztosan így történik.

    A Note mindig is egy olyan andorid készülék volt számomra, ami kéne. Nagyon. De sajnos a rendszer esetlensége, és a dizájn összevisszasága, még mindig nem tetszik. De ha vennék zöldrobotos készüléket, ezt venném.

Új hozzászólás Aktív témák