Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Wave86 #47 üzenetére

    Én is fiatal vagyok, mondjuk az is igaz, hogy nem 12 éves, de ne általánosítsunk. Lehetnék akár 14 is, ha érdekel és megtehetnék a szüleim akkor lenne. Inkább azzal van a baj, szerintem, és az idegesítő, hogy akár 12 akár 62 az illető, nem ért hozzá semennyire, nem is használja, de flancból megveszi hogy megmutassa hogy tele van és nehogy véletlenül neki ne legyen. Konkrét példa: Visszavitte agyhalott barátunk az iPhone 4-et a vodába, hogy nem hallja jól amit a hívott fél mond és cseréljék mert hibás, közben meg rajta volt a gyári fólia...

    (((Én sem értek mondjuk annyira hozzá, hogy saját szoftvert fejlesszek rá, de most épp azokra könyvekre fogom fordítani a pénzem amiből meg tudom tanulni. És most jön a csattanó, hogy én is 16 évesen kaptam meg életem első okostelefonját a HTC Desire-t, de azt is úgy, hogy előtte kipróbáltam Hero-t hogy ki tudnám-e használni, kell-e nekem és spóroltam. Azért is írom hogy kaptam, mert hiába én spóroltam, akkor sem én kerestem meg azt a zsebpénzt. A One X is úgy lett meg, hogy voda 1év kamatmentes... De nem is flancolok vele és vigyázok rá és becsülöm, és ez igaz minden cuccomra. Én csak annyit akarok ezzel mondani, hogy vannak kivételek. )))

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák