Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    Most mocsok leszek, de ki akar egy ilyen gépet 9 órán keresztül használni? ;]

    #3: Előttem van két Mac-es bill (az egyikről ezeket a sorokat írom) és nem látom miben hasonlítanának a képen látható Asus vacakra. Attól, mert lekerekítették a gombok szélét egy picit?:D Ennyi erővel Sony Vaio kopi is lehetne...Viszont ugyanaz a leosztás, mint az 1000H-nál, így semmivel nem lesz jobb püfölni. Azt nem értem, hogy miért nem tesznek bele nagyobb kijelzőt, ha már úgyis ilyen vastag a káva? A felbontás 2008-ban is egy vicc volt...Lassan a mobiltelefonokon kényelmesebben lehet netezni ennyi pénzért...HTC Touch HD...ennyi. A másfél kg pedig egy vicc, mellesleg abból szerintem az akksi majdnem fél kg, amit a képek alapján külön táskában kell a notihoz csatlakoztatni:D

    [ Szerkesztve ]

  • Alvin_ti4200

    félisten

    válasz Kalandor #47 üzenetére

    Minek bele nagyobb? Hogy többet fogyaszon? Hogy drágább legyen? Hogy sérülékenyebb legyen a fedél a vékonyabb kávával?

    9 órás üzemidő mellett kb leszarom mennyivel fogyasztana többet teszemazt egy 12"-os kijelző...1024x600-on netezzen az, aki meggyőzte magát arról, hogy neki netbook kell...még ha F11-gyel Full Screenre teszem a böngészőt akkor is egy kínszenvedés az egész, lehet sznobnak nevezni, de ez a véleményem. Arról már nem is beszélve, hogy útközben mondjuk egy 20-30 soros Excel táblához is veszettül görgetni kéne...pdf-et és egyéb dokumentumot olvasni is tragédia. A fedél így is sérülékeny lesz, attól nem kell félni, nem Thinkpad-ok ezek:)

    másfél kg pedig egy vicc
    Miért is?

    Mert 1,8 kg egy 12"-os szubnoti, ami mondjuk négyszer ilyen erős, normális felbontása van és nincs agyon nyomorítva a billentyűzet rajta (tisztelet a kivételnek). Nem, nem bírja ki 9 órán keresztül, de naponta egyszer feltölteni nem nagy kunszt. Úgysem ezen fogja a kedves palánta végigjegyzetelni a főiskolás napjait, mert egy óra után ínhüvely-gyulladást kap a remek klaviatúrától...

Új hozzászólás Aktív témák