Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz virkir #94 üzenetére

    "Ha szerinted nem az a 950/xl akkor mivel magyarázod a kétpálcás anyag és összeszerelés minőséget és az alfa állapot szintjét is alig elérő szoftvert?"

    Nem kevésbé kétpálcás az anyag mint a 930 hátlapja amivel senkinek nem volt gondja. Összeszerelési minőséggel mi a baj? A műanyag recseg néhány XL példányon, de az az anyagból ered semmi köze az összeszereléshez. Nem esik szét egyik sem, nem törik el a keret mint sok G3 esetén a semmitől, nem kopik szét mint a régebbi Samsung csúsmodellek mert polikarbonát, meg nem hajlik el mint a csúcsszuper iPhone 6.
    Alfa szintű szoftver? Már az Insider preview változatok is gond nélkül működnek egy nulláról belakott telefonál a régiek közül is, többek közt az én 930-omon is. Ha ez neked az alfa akkor vajon milyen lehetett a lollipop mikor kijött? Nem több a bug mint a konkurensek új főverzióinál. De tudom, egyszerűbb azt szajkózni amit a haverod anyjának a bátyjának a feleségének a fia olvasott valahol... Ez az általános szardobálás meg kezd már unalmas és elcsépelt lenni. Itt sem nagyobb a gond mint más rendszernél, ami természetesen nem mentesíti a MS-ot az alól, hogy van néhány bug a rendszerben, de annyira nem is rossz a helyzet, hogy mindenki sírjon meg nyígjon folyton folyvást. Hibamentes terméket akarsz? Ne vegyél semmit, ilyen a fogyasztói társadalom. És pont azok sírnak akik éltetik ezt a társadalmat, mert nem bírnak még egy fél évet sem várni egy új termékre, mert ugye azonnal kell. És utána meg megy a sírás ha nem tökéletes. Meg is érdemlik az ilyenek...

    A többi részére nagyon nem is érdemes reagálni a hozzászólásodnak.

    [ Szerkesztve ]

  • #72042496

    törölt tag

    válasz virkir #94 üzenetére

    Ma megnéztem a sima 950-et, és a fórumban leírtak után meglepődtem rajta, mennyire összerakták azt a telefont. Passzentos volt hátlap, nem recsegett, nem nyikorgott, ráadásul sokkal jobb volt a tapintása mint mondjuk egy hasonló árkategóriájú Samsung Galaxy-nak vagy iPhone-nak.

    A szoftverhez nem tudok hozzászólni.

Új hozzászólás Aktív témák