Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    Az admin válasza ez volt:

    "Stupid noob clean your mouth from this bullshit,you write here from Hacks and other chose,we have rules on our servers and when you don#t hold this rules you get kicked ,then banned,I speak with the admin ther Baned you , he say you a Camper and baserape noob!!!Stupid Player like you we dont want on our server Shut up and Play on other servers .You not a good Player , you have NERD stats-look at all Roughneck Player stats, all better then you ,hihi!!Think bevor Talk°!"

    Megnézem a statját ha már ennyire veri a mellét, hogy milyen jók.

    3.2-es a K/D aránya. Mondom ez tényleg nem rossz.

    Megnéztem, hogy mivel hozta ezt össze.
    -Pistol only server
    -Knife only server
    -Gunship
    -Titan gun
    -RDX
    -Gránát

    Itt lehidaltam. Erre veri a mellét? Ilyet bárki össze tud hozni. Sima fegyverekkel 5-20%-al nagyobb a pontosságom és engem nevez noobnak.

    Aki nem ismeri a játékot annak elmondom, hogy RDX-el és gránáttal milyen módon lehet sok kill-t szerezni.

    Az RDX az egy távirányítású robbanószer. Lerakja valahová és várja hogy valaki arra sétáljon majd felrobbantja biztonságos távolból és fedezékből.

    A gránátos módszer meg az amikor befekszik supporttal egy olyan helyre ahová nem lehet fel ill lelőni majd biztonságos távolságból hajigálja a gránátokat azokra akik át akarnak jutni a kritikus szakaszon. Sok pályán van olyan hogy csak pár helyen lehet átmenni tehát nincs más választásuk. Ja és természtesen a gránát az sosem fogy ki mert a supportnak van lőszeresládája.

    Szóval már a játékstílusából is látszik, hogy egy sunyi, lapulós alak aki igyekszik távolmaradni az igazi küzdelemtől és biztos távolból próbálja elintézni az ellenfeleit olyan módszerekkel ami nem egy szerveren be van tiltva.

    Ezekről nem ejtettem szót:
    -Pistol only server
    -Knife only server

    Erről azt kell tudni, hogy az emberek 85%-a medic-el van és ha meghalsz akkor 95% eséllyel feltámasztanak. Tehát könnyű összehozni a jó statot.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák