Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yoli666

    tag

    válasz Romvr #481 üzenetére

    Szia!

    Amit tudok válaszolok rá:
    1. Tud két bluetooth eszközt kezelni, mondjuk telefon+bluetooth kihangosító. De azt nem tudom két telefont kezel-e egyszerre, hátha más használta így...
    2. Szerencsére tudja az időt mutatni non-stop ez nagyon jó funkció én is mindig használom.
    Az üzemidő ami elég bibis kérdés, ha megy az óra és nézegeted mondjuk 3-as világítással, meg mondjuk telefonálsz is rajta akkor max 1 nap, de van hogy estig alig húzza ki. Sajnos ez ilyen...
    Próbáltam, hogy nem mutatja az időt mindig ez elég sokat jelent, de 1 napnál tovább úgy se fogja húzni szerintem. Ha használod akkor este töltő, különben másnap délben mondjuk lemerül.
    Ha semmire nem használod akkor meglehet a 2 nap.
    3. Tudja, nagyon jó funkció, mondjuk emberek között nem használom, de autóban és otthon sokat :)
    4. Bőr szíja van :)
    5. Ha böngészőt telepítesz dupla tapival megnyitja, de elég lassúcska sajnos...
    6. Ha lendületesen nézed akkor szinte mindig jó, de ha picit is lötyög az óra akkor nem mindig.
    Az a baj nekem pont 2 lyuk között lenne az ideális, ha kisebbre veszem egy idő után szorít, ha nagyobbra akkor meg lötyög...
    7. Kezet mosok benne, de többet ha nem haragszol nem próbálok ki :)
    Szerintem a zuhany alá én nem vinném be, amúgy sem zuhanyzok órában, mondjuk ha valaki edzés után letusolna az mondjuk jogos kérdés...

    Remélem tudtam segíteni!
    Összességében én szeretem nagyon, de 2x ekkora akkuval ideális lenne, az akku idő a legszűkebb keresztmetszet sajnos nekem. Valamint amit írtam is a néha történő belassulás, hiszen szinte soha nem használ 1 magnál többet. Indulás után azonnal sikerült több mag használatán tetten érnem, de rögtön alvóba menne, bár az akku miatt nem csodálom. Szerintem kicsit az energiagazdálkodást túltolták és néha kicsit magához kell térnie...

Új hozzászólás Aktív témák