Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BoSSanCS

    tag

    válasz stemplar07 #137 üzenetére

    Én ezzel nem tudok teljes mértékben egyetérteni, bár nyilván szubjektív megítélés kérdése (beállítás, használat és arculat függő). Jelenleg 38%-on állok és az uptime-om 19:36 (1,85%-ot merült óránként). Jah és úgy saccolja, hogy holnap 20:46-ra merülne le teljesen (éjszakai kikapcsolás nélkül), ami ha nem is lenne annyi, de benne van az LG Urbane 25-35 órás idejében. Csináltam ezen adatokról képernyőképet, ha valakit érdekel el tudom küldeni (Wear Battery Stats alkalmazást használom).

    Én ezt azért egyáltalán nem mondanám rossznak. Nálam reggel kb. 7-től este max 22-ig megy, utána kikapcsolom, majd reggel ismét be és így 2 napig simán el tudom használni.

    Minden hasonló eszköznél már megtanultam, hogy felesleges a tesztekből, főleg 1 tesztből kiindulni, ha többet is elolvasol a felhasználói tapasztalatokkal együtt, abból már lehet következtetéseket levonni, de sokan csak 1-2 napig tesztelik, ami nem elég ahhoz, hogy beálljon az akksi, illetve nyilván nem ugyan olyan eredményt fogsz kapni egy 1-2 napos teszt alatt, mint a normál hétköznapi használat során.

    Hozzátenném, hogy számomra nem az akksi volt az elsődleges szempont, ha naponta kellene töltenem azt sem bánnám, de nagyon is pozitívan csalódtam ezen a téren (is) és csak ajánlani tudom mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák