Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandigyerek

    senior tag

    válasz Atheneee #756 üzenetére

    A GPS mindig többet eszik, ezt figyelembe kell venni. A pulzus-mérés intelligens, vagy valós idejű? (utóbbi jobban eszik) Az alvás figyelés a normál, vagy a True Sleep? (utóbbi jobban eszik) A készenléti kijelzés is eszik az aksiból rendesen.
    A pici zöld óra az aktív (közepes, vagy erős) testmozgás idejét jelzi. Pl.: gyorsabban gyalogolsz mondjuk 5 percig. Az örülő piros manus meg ha jól tudom az, hogy punnyadásból hányszor indultál neki csinálni valami komolyabbat. (bár ez utóbbit nem igazán sikerült még kiismerni, mert ugye kinek mi a komoly :DD )

    A hívásjelzést nem tudom, hogy hogy lehet kikapcsolni, de végső elkeseredésnek mondjuk a Ne zavarj (holdacska) módot kapcsold be, vagy a beállításoknál van olyan, hogy hangerő, meg néma mód. (47mm verzió)

    Ha minden ki van kapcsolva, és úgy is ledobja a láncot háromnaponta, töröld az egészség appot, és rakd újra fel, az órának meg adsz egy gyári visszaállítást. Ha úgy is kezelhetetlen, legfeljebb beszélsz a Huawei-jel, hogy mi a teendő.

    Még új az óra nekem is, de remélem segítettem valamit.

  • snakebait

    senior tag

    válasz Atheneee #756 üzenetére

    Szerintem nem kell ott kivenni-letiltani mindent, be kell állítani saját ízlés szerint és használni, más lesz ott a gond. Bluetooth beállításokban törölni, majd újra párosítani, de csakis az egészség app-ból. Ha így sem okés akkor amit előttem is ajánlottak egészség app újrarak, órán faktori reset. Ja, és az órának is kell azért egy pár töltés-merülés mire beáll.

    Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

Új hozzászólás Aktív témák