Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pergabb

    senior tag

    válasz krisz727 #1242 üzenetére

    felhős időben nálam is képes hülyeségeket csinálni, de a dual gps-el rendelkező telefonom is simán bedobál házakba, ha sz*r az idő.

    Más: Ma nővéremre rátettem az órát, mivel mondtam nálam a pulzus eléggé random dolog, mivel eléggé hasonló a bőrtípusunk, genetikailag is, egyikünknek vmi baja van, a másiknak is az lesz előbb-utóbb, így jó tesztnek bizonyult. Nála is ugyan úgy ugrál, pedig az én karom szőrös csak :D sógoromnak meg tökéletes volt, szóval az órával semmi gond, kellene egy nyúzás és vmi másik bőr a karomra, mutánsok vagyunk, nem ránk tervezték ezt az órát. Most már kíváncsi lennék egy színes bőrűre is, hogy nála mi történhet, pedig nekünk kifejezetten vékony és fehér bőrünk van, jó, hogy azt nem látom, ahogyan a vér pulzál az ereimben.
    Faternál szobabiciklit is próbáltam, kézzel kitapintva legerősebb fokozaton hajtva 130 volt, ami vicces, mert egy marha tempós séta és teljes fotós felszereléssel is simán hozok ennyit, óra meg mutatott vagy 170-et. Egy esetben működik nálam is jól, ha olyan embertelenül meghúzom a szíjat, hogy már fáj és 2 hétig a karomon az óra nyoma. Sajnos ez nem kivitelezhető :) Szóval.. sz*rom le a pulzusom, a nagyanyáink és tök jól elvoltak a folyamatos figyelgetés helyett :P
    Már csak egy hátrányát látom az órának, hogy azt a rohadt rezgést nem lehet hosszabbra állítani, mi band 4 esetén még saját rezgést is be tudtam állítani. Dögöljek meg, de én nem érzem, rá is tettem a hangot, az az egy kis csippanás pont elég, jobb mint amikor a telefon áll neki metálozni.
    Alvásfigyelést sem értem, néha borzalmasan rosszul alszom, de szerinte jó volt, néha meg nagyon jót és beleköt. A logikát sem értem, mert mélyalvásra azt írja elegendő, de a mélyalvás folytonossága már ne jó neki. Ez így ebben a formában nekem ellentmondás, ha elég mennyiségű a mélyalvás, akkor nem tök mindegy mennyire rövid, vagy hosszú? Rem alvás meg extrém magas, azon is mindig rinyál, nem tudom mi baja a szép, hosszú álmokkal :D

Új hozzászólás Aktív témák