Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dssport

    tag

    válasz worxland #1777 üzenetére

    Gondoltam, hogy ezt így ebben a formában bele kell írnom és már indul is a téma. :DD Bocs direkt volt. Egyébként viccet félretéve nekem ios-en soha nem volt túl nagy gondom a frissítéssel. Használhatóságot soha de soha nem befolyásolt egy sem (kopp-kopp). Apró kellemetlenség esetleg előfordult pár napig:
    - apró 1-1 másodperces akadások
    - hangyányival gyorsabb merülés
    ilyesmik...
    Ismétlem pár napig. Az összes apró bug magától megoldódott, vagy ha nem, akkor 1-2 hét múlva jött egy újabb frissítés és azzal... Kicsit türelmesnek kell lenni, ennyi. Hallottam olyanról, hogy a frissítés után a telefon még napokig molyolhat a háttérben ezt azt, ezért bármi előfordulhat, de nem tudom és őszintén nem is nagyon érdekel. A végeredmény legyen jó. És az jó. Tökéletes.

    Abszolút nem vagyok apple fan, sőt... Az irány ahova haladnak egyre inkább ellenszenves. Én a tárgyakat soha nem tudnám rajongásig kedvelni, szeretni. Hirtelen talán egyedül autóból jut eszembe 1-2 olyan modell ami komolyabb érzelmet tud kiváltani belőlem, de az nem a hétköznapokban utcán látható kategória. Audi A8 vagy Dacia Logan? Mindegy csak ne tartson fel ha sietek... :)) Ezek unalmas hétköznapi tucat dolgok, kár többet gondolni róluk... Működjenek és kész.

    Lényeg, hogy nem kell nagyon beleállni a kommentembe, nyugi tudom mi merre hány méter. Ezért is van privát használatra egy közönséges iphone SE 128 telefonom. Ez még jó modell volt. Párom által használt 6S már nem kellene. Ott látod tényleg előfordulnak bugok amik szintén ,,maguktól" megoldódnak de azért jóval zavaróbbak. Pl. Fagyás, újraindulás, üzemidő visszaesés 0-ra stb... 6S felett pedig abszolút nem követem a gyártó kínálatát mert nem érdekel. Reklámokban látom az új modellek árait és szolidan mosolygok. :D De ez igaz Samsungra is vagy bármire 120-130 ezer felett... Szerintem az a nagyon nagyon nagyon max összeg amit egy telefon megérhet, függetlenül attól, hogy ki mennyit keres havonta.

Új hozzászólás Aktív témák