Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alansmithee

    tag

    no... ma délelőtti és tegnapi elhanyagolható számú teszt után úgy fest megoldódott a probléma.... vagy az akksi kezelés "teljesítmény" módja vagy a 4g volt a ludas nem tudom pontosan de 4g nélkül tudok élni az akksi kezelés meg intelligensre lett állítva... bízom benne hogy nem kell Hófehérkét visszavinnem.. :)

    amugy imádom... még nem sikerült megröccenteni sehogy se úgy igaziból... próbáltam a fifa16-ot, szépen szalad, csak egy próba kör erejéig feltettem a real racing3-at, az is szépen szaladt, és a madden mobile 2016 és csudaszépen megy ( nem igazán játszok telefonnal csak tesztelés céljából szaladt fel ez a 3 bár a madden az marad szerintem )

    kamera ügyes okos szép de ha fényképezni akarok arra tükörreflexes gépet használok.

    tokot rendeltem hozzá mindjárt 2t is [egyik] ; [másik] értem én hogy nagyon szép a telefon és rettenetesen tetszik is de ha leejtem biztos vagyok benne hogy csúnya nyomok maradnak a szép alu házon úgyhogy én rendíthetetlenül tok párti vagyok :) üvegfóliát rendelt már valaki? és ha igen milyet? nem gáz a felrakás a kicsit lekerekített kijelző perem miatt?

    nincs arra valami app hogy az ujjlenyomat olvasóval kiváltsam a jelszó és emil vagy egyéb ID beírást? gondolok itt arra hogy pl valami oldal kéri a fent említett párost én meg bökök a szöveg dobozba aztán tapizom az ujjlenyomat olvasót és ki is töltötte helyettem?

Új hozzászólás Aktív témák