Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz imibogyo #13031 üzenetére

    Már lassan mindent próbálok azt hiszem nézek egy másik mikit... ez a háromezres MM-ben vett csíptetős Speedlink még se lesz jó.
    Bebagyúlni már próbáltam első merényletként visszatettem a gyári állhálót. Következőként csősál (Ősszel hordom, elég vastag anyag.)

    Jut eszembe nem csak Csipiszkutyának sikerül néha letérdeltetni a telot! Nem vagy egyedül! :DDD
    Este fele olyat produkált amit eddig se a : SP, Z1C, G3, G4C nem tudott.
    Túlmelegedett a kormányon. (Autópálya tempó mellet nem értem, hogy.... főleg a kora esti íppek még melegen sütő napban...)
    Majd véletlenszerű színkavalkádban úszott a kijelző egy 5-10 sec erejéig aztán lekapcsolt. Itthon bekapcsoltam semmi baja azóta mondjuk. ...de ha epilepsziás lennék ott tuti kiderült volna! :D Van ötlet mi okozhatta?

    Nem zavar, én szeretem a hangját, a 250-es V2-esnek is egész emberes így a hangja. Még barátaim se panaszkodtak ha mögöttem jöttek. Ami zavart az a durrogás volt... szegény keverék rulez... de azt egy megfelelő fúvóka szett szépen megoldotta.

    Azért nem mindegy egy sor4 van hergelve 10.000 fölé vagy egy V2-es brummog olyan 4-6.000 közt alattad! :D

    ....szép szép a V2 hangja de nem bánnám ha nem csak az elején lenne hangom. :D

    Szrk.: Na azt biztos nem fojtom! :D

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák