Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e_r_i_c

    csendes tag

    válasz GSPLR #627 üzenetére

    Jól értelmezem, hogy az EMUI ez a felhasználói felület?
    Az igazság az, hogy ahol dolgozom kapható ez a telefon, s amikor kezembe vettem nekem nagyon megtetszett. Ahogyan néztem összehasonlító jegyzéket tényleg erősebb a jelenlegi telefonomnál, amivel komolyabb bajom nincsen. A gyári 4.3-nál megragadt SP-t feltúrbóztam, s immáron Slimkat-féle 4.4-es android fut alatta.A kamerával egyébként sem voltam megelégedve, de mióta szoftver cseréltem szerintem nem a legjobb. Olyan festmény szerűek. Viszont megnézve ennek a telefonnak a képeit szerintem elég jók. Sőt! Az igényeimnek több, mint megfelelő.

    Kérdéseim:
    - Tehát az ikonok tényleg a képernyőn kaptak helyett, s nincs menü? Ha igen, akkor ezzel lehet valamit kezdeni (pl. launcher)?
    - Az akkumulátor mennyire gyenge? Az SP-ben sincsen combosabb aksi, az is van, hogy kibír két napot.Telefonálni ritkán szoktam, inkább e-mail, vagy facebook chat. Internetezni csak maximum buszon, munkahelyen szoktam, de az állandó a zenehallgatás (napi egy óra)?
    - Ha vásárolok hozzá külső akkumulátort, akkor hosszabb útra is elmehetek? (Pl. reggel elutazok valahová, s este érek haza. Napközben némi internet, zenehallgatás stb.) Tehát működni fog vele?
    - Milyen a szoftveres támogatottsága a Huwai-nek? Van frissítő programja? Ha van frissítés mennyire nehéz frissítési procedúra (csak a sony-hoz tudom hasonlítani, ugye ott volt két program is)?
    - És a legfontosabb: amennyiben mégis szeretném kipróbálni ezt a készüléket, vásárlást hogyan csináljam? Számomra a 79,990 forintos ár nem sok, de szeretném normális (értsd. nem fél garanciával, szinte semmi terméktámogatottsággal ellátott olcsó noname mobil telefon forgalmazótól vásárolni) helyen venni. Ebből fakadóan várjak, még lejjebb megy az ára, vagy inkább vásároljam meg ott, ahol tudom, hogy teljes körű garanciát kapok?

Új hozzászólás Aktív témák