Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz ignisz #4943 üzenetére

    A kulcs mellett: account aktiválás
    alatta írja, hogy arra a mail címre ha nem jön meg az email, akkor:
    felső gomb: levél újraküldése
    alsó gomb: regisztrálás másik fiókkal.

    Nekem nem egészen ilyen volt a regisztrálás, mint a harmadik képen, az email fölött volt telefonszám mező, ahol a +86 be volt írva és nem változtatható. Viszont jobb alul volt egy kis QQ ikon, QQ fiókomon keresztül beléptem, és bejött a kód kérő képernyő. KB. negyedikre fogadta el a captcha kódot, miután rájöttem hogy a caps lock be volt kapcsolva...

    Egyébként ma zárás előtt voltam a T-nél, akkor hoztam el a telót. Az összefoglaló alapján megcsináltam a rootot is, és a twrp is fent van. A twrp link amúgy döglött, az oroszoktól kellett leszednem a 4pda-ról.
    A teló amúgy nem rossz, automatán a fényerő kicsit kevés, de majd megszokom. A vissza gombot jobban szeretném a jobb oldalon, nem lehet valahogy kicserélni a két szélső gombot?
    OTG hiánya nem érdekel, de a girót sajnálom hogy nincs benne.
    A rendszer nagyon hasonlít az előző telóm nubia ui-jára, meg persze a miui-ra.
    Most kezdem a bloatware-t irtani, majd meglátjuk hogy mennyire leszünk barátok.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák