Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jose999

    senior tag

    válasz ladapower #157 üzenetére

    Ha tényleg számít az IP68, akkor ne gondolkozz, a sima p30 nem lesz jó... Nyilván számít az ár, és pro kilőve, marad az s10e. Nem gondolom, hogy rossz az a készülék sem,plusz ahogy írod, tényleg az lenne a megfelelő.

    Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz ladapower #157 üzenetére

    Nézd páran leírtuk a véleményünket a samsungal kapcsolatban. Ezek szubjektívek, de lehet neked tényleg azok lesznek fontosak, amik nekünk nem/zavar, pl:IP68. Két lányom van, akkoriban még az, hogy egy telefon vízálló legyen csak remény volt(talán az LG G lett az első). De most van. Én azt ajánlom nézd meg élőben a két készüléket és amelyik jobban bejön és megfelel a te általad támasztott elvárásoknak azt válaszd. Én is azt mondom a te igényed alapján az S10e-t venném. Nem fogsz rosszul járni vele.

    De hogy válaszoljak is: üzemidő, az ui(laggok megléte), a kinézet(kameralyuk), a mérete, a jövőbeni butítás, a kamera(a samsungos éjszakai mód még nagyon gyenge, nincsen optikai zoom), a hiváskezelése, a túlbonyolított menürendszere, nincsen benne fülhöz rakáskori hívásfelvétel, a gesztusvezérlés...ezek nekem mind nem tetszettek a samsungban. De ez megint csak szubjektív.

    Más
    Örülök, hogy tetdzettek a képek. Nekem azt bizonyították, hogy nem volt rossz választás emellett a telefon mellett dönteni.

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Új hozzászólás Aktív témák