Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    válasz bubus66 #1430 üzenetére

    Nekem sem ez az első, de így még soha sem jártam.
    "Amit a saját fiókodban meg jelenik a számla, és a garancia jegy, úgy másnap szállítanak."
    Ha így lenne nem is lennék kiakadva. 13-án le lehetett tölteni a doksikat. 13-kiszállítási dátummal él is a garancia, de teló sehol.

    Megmondtam, hogy nekem ez fáj igazából. Jártam már úgy , hogy a garanciai végén döglött be cuccom.
    Ha most így járnék, már éppen lejárna a hibás dátum miatt a garancia, és sehol sem panaszkodhatnék. Mivel józan emberi számítás szerint péntek lévén már csak hétfő az a nap, amikor leghamarabb megjöhet, már egy hetet buktam a garanciával. De ezt azért nem fogom hagyni.
    A koma egyébkén azt állította , hogy a szállítás napjára állítják ki mindig a garancia levelet.
    Ja és ahogy minden nap, ma sem hívtak vissza. Az ügyintéző azt mondta isten bizony visszahív, ha visszajeleznek neki az illetékes osztályról, mert engedély nélkül senkit sem hívhat vissza.

    A szállítás időpontja pedig a tényleges szállítás időpontja. Semmi köze a várható szállításhoz , bármennyire állította az telefonos intéző. A kettőt nem szabad keverni. Tudom, mivel a számla és szállítólevél tartalmát ismernem kell a munkám miatt.

    Járókeret
    Meglepne, ha itt sorban a konkurencia telóját kezdenék ajánlgatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák