Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cannabis7

    senior tag

    Sziasztok.
    Már egy ideje késztetést érzek, hogy kiadjam ezt magamból.
    Lassan 3,5 éves lesz a telefonom, ezidő alatt szakács munkám közben végig a zsebemben hordtam, a 3. gyári flup tokomat fogyasztom, de már ez is csereérett, rengeteget esett, napi 1 lemerítés mindig megvan, de az elmúlt 1,5 évben inkább 2, mivel hirtelen aol időm lett, és laptop helyett is mindenre ezt használtam.
    2x elofordult, hogy autoban toltea kozben, gps-t használva annyara felhevult, hogy enyhébb égési sérüléseket tudott volna okozni.
    Mindezek ellenére az akksija meg most is bir 4,5-5 óra kepernyőidőt, a csatlakozója olyan paszentos mintha új lenne, az előző telefonjaimban mindig ez ment tönkre leghamarabb a mikrofon előtt, a telefont tetején és alján a fémkereten meg van kopva a festék, gyakorlatilag ennyi utal arra, hogy ez nem egy új telefon.

    Számomra ez egészen elképesztő, amióta okostelefonjaim vannak, 1-1,5 évente cserélnem kellett őket, vagy annyira belassultak, vagy a csatlakozó feladta, es inkább uj telefont vettem, vagy betört a kijelzo.

    Nah ezt a telefont ia csak az első par hónapban óvtam, azóta mindent kapott, és semmi baja, ja még a szupertoltes is működik. A honor 8-om 1 év után mar. gyorstoltesre volt hajlandó.
    Tényleg, ehhez kapcsolva, még mindig a hozza adott töltőt és kábelt használom, pedig en tleg nem az az ember vagyok aki nagyon vigyázz a dolgaira.
    Fel nem fogom, hogy bírhatja még mindig így, leginkább az akksija, nem veszített drasztikusan a kapacitasaból, és még mindig gyorsan tölt, tudok elég durva ellenpéldákat almás oldalon.

    Szóval én hűséges maradok a Huaweihez, amikor betöltötte a 4 évet, csak akkor cserélem egy P30 pro-ra amivel remélhetőleg megint el leszek 4 évet,addigra meg talán talpraáll a cég a jelenlegi helyzetből, remélem!

  • Cannabis7

    senior tag

    megjött OTA androis 12, de iszonyatosan belassult a telefonom, más is tapasztalt ilyet, szerencsére pont ma vettem egy p30-at

  • Cannabis7

    senior tag

    Igazad volt, tényleg elmúlt.
    Igen azóta rajottem, hogy csak az emui frissült :R

Új hozzászólás Aktív témák