Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yodee_

    őstag

    válasz Hory84 #4081 üzenetére

    Én most kaptam választ. Idézném:

    Én:

    Tisztelt Huawei Mobile! Szeretnék információt kérni Tőletek. Sokat olvasgatok mobilos fórumokat és jópár ember szidja a készüléket mert nem érkezik rá neki minden héten frissítés. Azt szeretném megtudni hogy milyen alapon történik a frissítés? Az enyém amióta meg van azóta nem frissült, de nem is bánom mert nincs bajom vele. Gondolom előbb-utóbb úgyis érkezik erre is, de mi alapján? Mert van akinek ugyanez a verzió van mint az enyém van akinek meg már 3 vagy 4 verzióval is újabb szoftver.
    Zsolt
    Köszönöm!

    Ők:

    Kedves Zsolt! A frissítéseket egy automatizált rendszer küldi ki OTA-n ügyfeleink készülékeire, IMEI szám alapján. A frissítések megjelenési dátumával, elérhetőségével kapcsolatban sajnos nem rendelkezünk pontos információval, a zárt rendszer sajátosságai miatt. Továbbá a Beállítások– Frissítések menüpontban a jobb felső sarokban a beállításokat megérintve tudod engedélyezni az automatikus frissítést a rendszer számára. Jelenleg honlapunkon valóban nem elérhetőek frissítések, arról nincs információnk, hogy mikor kerülnek majd visszatöltésre. További kellemes napot kívánunk!

    Ismét Én:

    Köszönöm szépen a gyors választ! Egy valami érdekelne még. Mivel sokan türelmetlenek, használják a Firmware Finder programot. Nekik mit mondhatok, hogy jár e ez garanciavesztéssel vagy bármi hátránnyal?

    Végül Ők:

    Kedves Zsolt! Az általad említett firmware finder nem hivatalos forrás, ezért arra kérünk, hogy ezen szoftvereket ne telepítsd készülékedre, mert garancia megvonást eredményeznek, valamint a készülékeden rendellenességeket idézhetnek elő. Kérjük várd meg a hivatalos frissítést, melyet készüléked jelezni fog, amint elérhetővé válik. Megértésed és türelmed, köszönjük. Kellemes napot kívánunk!

    Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

Új hozzászólás Aktív témák