Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz hangyász2 #409 üzenetére

    Figyelj, vegyél már vissza az arcodból, mert borzasztóan unalmas vagy minden fórumon.
    Engem te ne sértegessél, mert könnyen a bíróságon találod magad. Senkinek nem tűröm el, hogy sértegessen. Kikérem az adataidat és feljelentelek.
    Az első soraid becsületsértő számomra.
    Amúgy meg olvasd már el mit írtam a töltésről. Ha nem tudod értelmezni az írásokat, akkor ne is szólj semmit.

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

  • bubus66

    nagyúr

    válasz hangyász2 #409 üzenetére

    Szia! Tisztelt hangyász2 úr!

    Nem akartam beleszólni, de olvastam a P30 topikba is emlegetted a nevemet. Ott volt egy felvetésed meg válaszoltad, mert arra én is kíváncsi lennék?

    Nagy ritkán szólunk hozzá bármelyik topikhoz, pont az ilyen viták miatt, és azért mert nem tudjuk tesztelni az esetleges hibát, és olyat nem adunk ki a kezünk közül amivel még nagyobb kárt tudnánk okozni.

    A Cunaja nem "okoska" mindegyikünknél (értelemszerűen tőlem is, Szemesi69-től is és sorolhatnám) nagyobb tudással rendelkezik, és egyikünk se szeretné, ha a Porterocka sorsára jutna vagy is olyan döntést, hozna, hogy törli magát a fórumról.

    Én és mindegyikünk elismeri, hogy akarsz segíteni csak kicsit más stílusban és más hozzáállással.

    Csak egy jó tanács nem kötelező megfogadni, mielőtt valakinek segítséget, és valamit leírsz és az olyan, hogy tesztelhető teszteld le előtte, és úgy így meg.

    Hidd el a Cunaja a Szemesi69, vagy bubus66 vagy bárki elfogadja amit mondasz csak kicsit más stílusban, és hidd el, hogy sokkal jobb lesz a topik hangulata is..

    Köszönöm, hogy elolvastad és remélem nem találod sértőnek.

    [ Szerkesztve ]

    A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Új hozzászólás Aktív témák