Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacus83

    senior tag

    válasz tothjani81 #1970 üzenetére

    Szia!

    Kezdem a végén.
    CAT után ez nem az a kategória ami biztonságot illeti az tuti.Erre teljesen lefedő fólia,sem üveg nem lesz.
    A szélei lekerekednek.Üvegből talán a Nilkin szokás szerint,tokból is jó az.Én ezeket fogom rendelni,de még várok a megfizethető forrásra.(6k egy eredeti üvegfólia) Gyári tok van a csomagban,de kb annyira jó hogy legyen a telón amíg veszel másikat.

    A telefonról : Újlenyomat feloldás + kód,a kettő együtt kell az újlenyomat zár aktiválásához,de ha ez egyszer megvan simán nyitja külön külön módban.Ujlenyomat olvasó 10/10.Lezárt telefon újlenyomat feloldásakor a zárkérpernyő sem jelenik meg olyan jól pörög ;) Persze ez softvere is nem csak azért mert piszok gyors :K
    Kijelző nem egy Amoled,de érdekesség képen ismerős S7 Edge és asszony S6 Edge mellett sem csúnya.Szóval szerintem jó,színek babák,fényerő színtelítettség is jó.FHD 5,9 coll.
    Ház unibody full fém.Persze előlap nem ;] Anyagminőség és összeszerelés hibátlan.Zsebben hordás nah az ugye érdekes,mekkora zseb stb de méretéből adódóan kell neki hely.
    Melegedés? Nah a Sony Z szériásaim nah azok melegedtek,ez kb sose.Több óra játék (Real Racing) sem meleg.GPU sem gyenge,legalábbis idáig még nem fogta meg semmi.
    Aksi parádés,pl van aki 1 napos vegyes üzemidővel is jelentkezett itt.
    Hardver kegyetlen jó szerintem,nem egy Snapi de ez a Kirkin egész jó lett.Ram ugye 4GB.Háttéradat 64 GB,ebből rendszer elvesz valamivel több mint 11GB.
    Hát én nem bántam meg az tuti,lecsúztam S7Eről fekete péntekes akciókor ,akkor voltam is annyira pipa Tre hogy előfizut akartam bontani,aztán jött Mate 9 brutál jó áron (160K) így maradtam .
    De még mindig T,Domino 209 k a legjobb ár.EU verzió,full független,2 kártya megy.KB ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

Új hozzászólás Aktív témák