Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pepetech

    őstag

    válasz eladogeppc #7489 üzenetére

    Annyit azért szeretnék elmondani, hogy én pont amiatt adtam el mert merült mint a Titanic... Optimalizálatlan rendszer felállította a szőrt a hátamon... Már a p9 érezhetően gyorsabb volt a napi használatban illetve aksi szintet hozta a kisebb aksija. Az s7 edge 1 munkanap már este 8-kor kikapcsolt töltőn volt. Mate vígan 40-50% ez munkanap. Ezt is legyalázom 9 óra alatt de akkor 7 óra sot volt :). Kameráját jobbnak nem nevezném mert a színek számomra túlszaturáltak úgy ahogy maga az s7 edge kijelzője is. 2 dologban jó videó illetve vízállóságban. 240-ért megvettem és eladtam 140-ért csak vigyék... Pedig p8 után egyből p9-et akartam csak a feleségem rábeszélte. Pedig már anno a Note 4 is a begyembe volt azzal hogy a napi használatban agyhalott volt. Itt nem a játékra meg a Facebookra kell gondolni ala natúr lassult a telefon.

    Mate 9 már 8 hónapja van meg és nem lassúlt. Az AnTuTu pontszám meg hidegen hagy. Tudom kinek a pap kinek a papné. VR élmény nem rossz de 1 hónap és ott fog porosodni :)

    IPad Pro 13" M4, MacBook AIR M2, iPhone 14 Pro, Watch Series 5 Nike GPS, AirPods 3

Új hozzászólás Aktív témák