Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    válasz Dr.FantastiK #409 üzenetére

    :C :Y :DD :D Természetesen nem. Két dolog miatt:
    1, mert ez ugyanaz a verzió amit bárhol megvehetsz
    2,

    Ennél nem kell komolyabb bizonyíték. Egyébként a Mate 8 is függetlenül volt kapható a Telekomnál ahogyan ez is. Dual SIM-es telót nem korlátoznak. Légyszi ne terjessz hülyeséget. :R

    (#410) thebear007

    Ez nem ÁSZF csak egyfajta megjegyzés, általános szöveg hiszen a legtöbb telefonjuk függő. :R

    További érdekesség, hogy pl. a Huawei P9 is független a Telekomnál, szóval akkor kijelenthető, hogy a legtöbb Huawei(ha nem mind) függetlenül kapható náluk is. Talán a Huwaei nem hisz a rablánc ezen módjában! :C

    (#414) mentos

    Figyelj én nem akarlak győzködni mert mindenki maga tudja. Én is az ezüstöt akartam először de annyira nem ,hogy kb. 110e-70e között bukjak a dolgon. Hiszen ha van hangfal akkor eladom. Ha 40e csak mert gyorsban akarom akkor is már 60e a különbség és az nekem nem kevés. Értelek én és ha neked a szín ennyire fontos akkor szó se róla és tényleg mindenki maga dönt és ki vagyok én , hogy megmondjam, hogy ki hol és mit vegyen. Csak arra akartam célozni ha a szín nem kizáró tényező akkor anyagilag mindenképpen a legjobb választás így a Telekom. Egyébként nem is értem miért nem jár a hangfal a többi helyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák