Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • electro91

    tag

    Sziasztok!
    Nem nagyon szoktam hozzászólni a tesztekhez ha csak nem a tesztben szereplő telefonom van nekem is de gondoltam le írom én is a véleményem ha már ezt oly sokan teszik :). nem nagyon értem ezt az ennyi pénz nem adnék Huawei-ért dolgot. Minden telefon nyitóára fel van lőve az itthoni piacon. Nem akarom a külföldi importos telefonokat bele venni az összehasonlításiban hiszen ha azt nézzük sokan nem rendelnek be külföldről egy telefont hanem a szolgáltatók kínálatát nézik meg. És sajnos hát így vagy úgy de kezdéskor minden telefon túlárazott. Az EMUI ennek meg annak a koppintása érdekes ezt mostanság kijelenteni hiszen ahogy elnézem a mobilpiacot minden mindenek a koppintása. kijelző kérdés nos hát igen semmi bajon nincs az FHD ips el de aláírom hogy egy samu kijelzőhöz képest elmarad. +1 pont a samunak :) kamera szerintem nagyon is jó ez a mate 9 kamera legalábbis nagyon jó ugródeszka mert ugyebár a samu egy kamerával képes hasonlókra de rengeteg a lehetőség a huawei kamrájába 1-2 generáció és a legjobb lesz a piacon na persze könnyen meglehet hogy mégsem mert ugye egyik gyártó sem ül tétlenül szóval mindenki jobb és jobb kamerákat fog csinálni. mindehez azért hozzáfűzném azt hogy én samut nem vennék megvettem a szuper s7-est és vittem is vissza mert fél napig bírta az aksija átlag használat mellet. és ugyebár a huaweinek egy nagy ütőkártyája az üzemidő. egy szónak is száz a vége mindenki eldönti milyen telefont vesz magának de azért sztem a huawei elégé be erősített minden téren. és tény van amibe alulmarad de van amibe kiemelkedik. embere válogatja hogy éppen az amibe "alulmarad" az neki számottevő tényező-e.

Új hozzászólás Aktív témák