Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz csocsoszán #2206 üzenetére

    Én nem merek belevágni ismét.
    Utoljára kb. 3-4 napja estem neki a korábbi próbálkozásom óta, de a helyzet nálam semmit nem változott.
    Feltettem a twrp-t, de ahogy korábban, most sem tudtam menteni a rendszert, vagyis a következő történt:
    Ahogyan korábban is csináltam a tárhely felszabadítása (elérhetősége miatt) wipe cache, dalvik, és data után ugyan elindult a twrp, viszont hiába mentettem belső tárhelyre, külső sd-re, és pendrive-ra nandroid mentést, egyik sem volt elérhető visszatételkor, ugyan is a Kang VIP romot tettem fel, de az ugyan úgy darabos, akadozós volt, mint amikor először próbáltam.
    Ekkor akartam visszaállítani a gyári nandroid backup-omat, amit sehonnan nem lehetett, mivel nem látta a twrp.(sem belső, sem sd, sem pendrive)
    Ismét nekiálltam az egésznek elölről, full formattal (system nélkül) de a romot nem tudtam elindítani.
    Az első lépéseknél kéri a huawei fiókomat (mivel azt nem tudtam aktiválni), sehogy nem tudtam ezen túllépni, újra és újra indult az első beállítás, mivel a huawei fiók be nem állíthatósága miatt, újra a legelejére vagyis a nyelvhez ugrott.
    Próbáltam még a másik 2 elérhető twrp-ből installálható romot, dettó ugyanez lett a vége.
    Semmi más nem segített, csak a parancssoros flash.
    Ekkor már elindult a telefon build-om ismét c900b133
    Kb. harmincadjára sikerült visszazárnom a bootloadert, majd ismét piros felirattal bootolt, hiába valóak voltak a gyári recovery-ből és menüből való resetek.

    Ezután jött a dload-os flash, ami szépen lefutott, és utána meg visszaállt C432-es buld-ra...és természetesen a bootoloader nyitás miatti piros felirat is eltűnt.

    Megfogadtam mostanában nem nyúlok hozzá! :(

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák