Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz 7Heads Drago #144 üzenetére

    Az égvilágon semmi baj nincs vele, még most is megvan, csak tartalékos szerepet tölt be, ha netán valamelyik épp betegszabit venne ki. Azon ritka felhasználók közé rakom magam, aki Huaweisként szereti a Xiaomit és annak rendszerével sincs baja, mi több a márkánál olvasott nyavalyákat se tapasztalja. Legfőképp a mostanáság sokat emlegetett reklámok (amik user error amúgy) miatt. A Xiaomi próbál Huawei lenni kamerában, de még van hova fejlődni, gondolok itt a jól ismert extrákra: éjjeli mód, fényfestés módok.
    Amúgy a 12S Ultra az bitang teló, és a közelgő 13-as széria se lesz piskóta. Ha sikerül páromat megfűzni, jövőre lehet lesz egy Xia 13Pro.

    rdt89
    Ami a Mátét illeti. Akinek van P40Pro, Mate40Pro azoknak nem írok semmi újat azzal, hogy ugyanolyan, de jobb, erősebb és tartósabb. Nem laggol, nem akad, nem merül, kamera meg szuper, bár őszintén szólva mióta megvan nem volt időm komolyabban megizzasztani, de Dec. 26-28 között végre lesznek képeim bőven egy mesés helyről, persze ha Murphy atyánk is úgy akarja.... Eddig ami képeket csináltam, elégedett vagyok velük. Egyedül az 5x optikai hiányzik, amit megszoktam a P40Pro által, de a 3.5x bőven elég városi környezetben + portrézáshoz. Ami a legjobb a P30Pro-ból megismert szupermakró mód, csak jobb minőségben.
    Egyetlen egy "problémám" van csak. Az istenverte messenger. Droid 12 óta a messenger chatfej átalakult egy idióta kocka formára, ami olyan bénára van megcsinálva amennyire csak lehet. Egyik Xiaomi topikban anno kaptam egy linket egy régebbi verzióhoz, na ott még a rendes chatfej van, azt használom. Kicsit bugzik, de inkább így, mint a kocka forma.

    Később jobban összeszedem a dolgokat :R

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák