Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • béé

    csendes tag

    sziasztok.

    lassan egy hete használom iphone6s-ről váltottam, gondoltam leírom a tapasztalataimat:
    kamera (108-as verzióval):
    fényképeknél (általában beltér) néha bugos, ilyen megcsillanó(?) hatás van (pl: https://ibb.co/JqMxbcW)
    videóknál, sötétben nem mindig tudja kétszeres zoomnál, hogy melyik lencsét használja, van hogy ugrál a kettő (1x, 2x) között 1 mp-ként. ez elég zavaró. amúgy a felvétel maga egész jó
    pro módban nem tudja meghatározni az expozíciót, ezért ki kell tapasztalni a záridő/iso kombót, viszont ha megvan az expo, iso50-en brutáljó képeket csinál
    960 fps-nél csak 1-2 mp-et lehet rögzíteni... :(
    nagy látószög elég fun :)
    remélem a hibákat kijavítja az új fw...

    kijelző minősége nekem bejön, igaz mérete péklapát, de meg lehet szokni

    notification led sztem nem viccesen kicsi, sőt, nekem tetszik, hogy nem világítja be a szobát sötétben :)

    akku tényleg brutál - 80 - 85%-on érek haza, ilyenkor i6s jó ha 40-en volt.

    nekem jobban tetszik a gesztusvezérlés, de ilyenkor az egykezes módot egykézzel kb lehetetlen elindítani, elég nagy facepalm... valamint a vissza (oldalról behúzás) funkció néha nehezen kezelhető (főleg ha az alkalmazásnak van oldalról behúzható feture-e)

    gyári launcher a mappákban lévő ikonokat nagyon rondán rendereli

    maga a hardware elég egyben van, inkább csak szoftveresen vannak hibák amiket remélem a köv fw javít. akinek az van: javít? :)

Új hozzászólás Aktív témák