Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tamasas0913

    tag

    válasz gthomma #1036 üzenetére

    Az AC-s wifi nekem is fájó pont.. A kjelző sem a legjobb.. Sőt... Sokszor alig látok rajta valamit napfényben...
    Igen.. Vannak gondok a készülékkel ezt aláírom.
    Mondjuk a kijelzővel még valahogy megbarátkoznék, de a wifi szánalmas... De nem csak a wifi hanem a GSM képességei is a béka segge alatt.. Picit gyengébb a jel és már szakad a net, dobja el a francba.. Állandó harcom van térerővel.
    Egyik nap haverral együtt kezdtünk el letölteni egy 1,2GB-os játékot. Ugyan arra a routerre voltunk csatlakozva.. Neki a P10 lekapta kb másfél perc alatt.. Nekem vagy 15 percig szüttyögött ez a fostraliga. :D

    Szóval ja. Amit fentebb írtam tartom... Amennyiért pl én vettem 48 ezerért annyit megér, de 90k-t messze nem ér ez a telefon. Akkora szakadék van a Lite és a sima verzió közt, hogy hihetetlen..
    Előtte ugye P9-hez voltam szokva.. Pikk pakk működött rajta minden, ez meg áhhh... Hagyjuk is.
    Ettől függetlenül szerintem a Xiaomi-ban is találnál legalább ennyi hibát/zavaró tényezőt mint ebbe.
    A 7X-ben meg annyi, hogy 55 nittel erősebb a kijelző fényereje.. De kb egykaptafa a Mate 10 Lite-al.

    [ Szerkesztve ]

    Mate 10 Pro

Új hozzászólás Aktív témák