Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoleeWolf

    aktív tag

    válasz #65510400 #423 üzenetére

    Ha ilyen gusztustalanul tudsz csak másba beleállni akkor nem is fórumozzál, erre senki nem kíváncsi, sem itt sem máshol!!!
    Te elvakult vagy a telefonnal szemben, és ha valaki nem rossz indulatból hanem tájékoztatásként (nem csak én más is) leírja a hibát, ami egyébként nemcsak ez a típust érinti, hanem már a P8-as fórumban is felmerült, akkor a sajátos kissé alpári stílusodban beleállsz. Nem mondtam, hogy szar a telefon, hanem jeleztem, hogy elégé alapvető hiba van benne, ami valakit kevésbé, valakit jobban érint.
    Egyébként a mai csúcs sebesség:

    Úgy "száguldoznak" a bitek, hogy sírni tudnék tőle.

    A személyem irányába tanúsított stílusoddal kapcsolatban enged meg, hogy bár nekem kissé nehezen esik ez a stílust alkalmazni de a kedvedért hasonlóképpen válaszolnék:
    Nyalja ki a seggedet az aki a világra pottyantott, te sperma szökevény, szépen kinőtted magadat, mert mostanra egy nagy néprajzi cserépedény lettél.

    Visszatérve az én stílusomra, szeretnélek megkérni, hogy a jövőben nekem ne írjál semmit, ez a stílus nem menő hanem szomorú, hogy egy fórumon így viselkedsz...

Új hozzászólás Aktív témák