Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Foose

    addikt

    válasz DS39 #3351 üzenetére

    Ennek hosszú története van sajnos,legutóbb pl átvertek,és hiába kínlódtam 2 hétig a telóval amire bizniszeltem a korábbit,tégla lett. Pl ezért van most ez,mert két telót vettem meg x idő alatt,de csak egy van,ez. :( Azelőtt meg egy gsm boltból vettem egy használt Xperia Neo-t,de azzal kiderült kb 1,5 hét után,hogy azért fagyogat,meg néha nem töltött be mindent rendesen restart-bekapcs után,mert valami hardweres baja volt. Szóval most ez van,abből akarok kihozni valami használhatót,de ezzel a 4GB-os class4-es memkarival nem fogok,úgy látom :W A gyári rom egész jó volt,csak kicsit elavultnak éreztem,hogy pl nem láttam hány %-on van az akksi,és szerintem 2013-ban ne kelljen már ehhez is külön app,az amúgy is kevéske memóriás telóra. Meg az is bosszantó volt a gyárival,hogy alig volt a telón valami,(játék egy darab se) de már hápogott hogy 12MB a memória. :/ Azt hittem főzött rommal jobban járok. :( Most akkor tegyem vissza a gyárit? Van egyáltalán? Ez telenoros volt,(függetlenül vettem meg) de azt olvastam,nincs külön telenoros gyári 2.3.6 erre. :F

    [ Szerkesztve ]

    Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Új hozzászólás Aktív témák