Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagymedve970

    tag

    válasz eladogeppc #980 üzenetére

    Most néztem egy kicsit utána az Optimus G-nek és azt hiszem kicsit nehéz válaszolni, mert elég jónak tűnik és a kapott infók alapján adódik egy pár Pro és Kontra, de ezeket neked kellene mérlegelni, hogy tudod e vállalni. Ajánlom inkább, hogy olvasd végig a topikot és szerintem sok mindenre választ kapsz és, ha módod van, akkor hozz össze egy személyes találkozót is a Mate-el és ismerkedj vele.
    Azért, hogy adjak némi választ a hirtelen feltett pár kérdésedre; a mérete lényegesen nagyobb mint a "G"-nek (többek közt ezért is fontos a személyes találka).
    A kamera itt csak 8 MP (de az valós), videót is csak HD-t tud mig a "G" ha jól láttam Full HD-s viszont mindettől független nagyon szépen dolgozik a kamera szép képeket csinál és élvezhető minőségű videókat. Éppen tegnap használtam is videóra a hegyi túrázásnál és nagyon jó lett.
    Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy ezek csak telefonok extra funkciókkal! Nem szabad elvárni hogy olyan szintű filmezést tudjon, mint egy profi kamera vagy olyan fotókat készítsen mint egy full frame-es fényképező gép.
    Az én magán véleményem az, (bár most ezzel a Mate ellen fogok egy kicsit szólni) hogy ha a "G"-nek az akkuja normálisan kibírja az egy napot rendes nyüstölés mellett, hardveresen, szoftveresen rendesen működik, nem kell folyamatosan szervízbe hordani, mókolgatni, akkor én bizony megtartanám, mert elég korrekt és szép megjelenésű ketyerének tűnik. :U :C

Új hozzászólás Aktív témák