Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neonflake

    tag

    Kis Root tapasztalat. Kipróbáltam a még nagyon régen használtos SD-Boostert 512kb cache-re állítva, így érezhetően jobban bírja a teló a terhelést (fájlrendszer esetén). A másik, hogy feldobtam a No-Frills CPU controlt és meglestem az ondemand meg a k3v2hotplug vezérlőt. Ondemandon csak két mag aktív 1500/1200mhz max. A gyári vezérlő viszont mind a négy magot aktiválja és terhelve vegyesen de 1200mhz felé mennek. Ezt egy 10bites videó szoftveres dekódolásánál néztem. Ondemandon voltak akadások, míg a gyárin folyamatos a lejátszás és volt, hogy három magra váltott vissza. Emlékszem még egy Galaxy S3 procit teszteltem be, hogy éri e a Note 1 helyett. Ugye most a HW dekóder eleve adott (kisebb hibák ellenére is). Sajnos az S3-nál sem ment ebbe a módba a Note-hoz képest, dehát akkor ott a négy mag SW-módba csak megeszi. Nem ette meg késett a hang, szaggatott. Ez a Vivante GC4000 piszkálja az orrom, de ez a SOC erősebb a négymagos Exynosnál. Már nagyon várom a K3V3-at amibe Mali GPU-t pakolnak. Ha kijön a Mate 2 must have lesz :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák