Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atike

    nagyúr

    válasz babosmiki #1058 üzenetére

    Első benyomások:

    - szájtátás... méret, minőség... le a kalappal.... nincs gond sehol az illesztésekkel, se a gombokkal.... akárki meglátta nálam - kollégák, család - mindenki elkérte, hogy hadd nézze már meg... :)
    - rendszer... 4.4.2 de akadásmentes, gyors, alapból témázható...
    - kijelző... nekem a mérete miatt lett ez a telefon a választásom - nem csalódtam... meg vagyok elégedve vele és a hardware gond nélkül elhajtja ezt a felbontást... lehet, hogy a QHD már fájt volna, így teljesen rendben van... színek, fényerő nekem teljesen rendben lévő
    - akksi... feltöltöttem egyből (melegedik a töltő és a készülék is közben érezhetően - de hát 2 mA :DDD ) és ahogy időm engedte nyomkodtam is sűrűn - volt sok net, néha wifin, kis navigálás, telepítés, frissítés... de még most is 80% a reggeli feltöltés után...
    - ujjlenyomat olvasó... nem gondoltam volna, hogy tetszeni fog - alapból maximálisan hidegen hagyott, hogy van... de kezdek rákapni... egyszerű, pontos, gyors... tetszik...
    - kamera... előlapi és hátlapi is rendben van, teszteltem pár kép és videó erejéig (elég sokat lesz használva)... eddig amit láttam az alapján tetszik, az előlapi meglepően nagy szögben lát, bár szelfizni a teló mérete (és igen a súlya miatt is) azért nehezebb, mint a Nexus 4-el volt... :)
    - zaklatásszűrő... ezt külön kiemelném, mert a munkám - és munkaidőm :DDD - miatt szükségem van jól paraméterezhető hívásszűrésre... eddig ezt mindig külső programmal kellett megoldanom, és több kevesebb sikerrel ment (Nexus 4-en, root-al, a Root Call Blocker Pro az etalon, a többi megoldásnál mindig volt valami bibi) - na itt ez a gyári kis program tökéletesen megcsinálja...
    - programok... az előre telepített programokat szerencsére nem ágyazták be, a legtöbbet sikeresen el lehetett távolítani - ez sem egy utolsó szempont... :DDD
    - memória... elég sok mindent raktam fel rá - kell a meló miatt, játék (még) semmi... állandó jelleggel 1 giga környékén maradt a szabad ram, bár kamerakliens futása közben nem néztem - minek is tettem volna... :)

    Az összkép nagyon pozitív, de még folyamatban van a belakás, a tesztelés... Negatívum talán csak a töltés közbeni melegedés eddig, de az sem igazán az, abszolút nem vészes... Gondolom valami komolyabb játék azért majd megizzasztja... Hamarosan nézek valami olyasmit is rajta... :)

    Javasolni tudom a készüléket, nem csalódtam benne! :R :R

Új hozzászólás Aktív témák