Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tillatrilla

    senior tag

    Sziasztok! A vérnyomásom az egekben,ezért le kell,hogy írjam a problémámat.... Szóval van egy Huawei G620S telefonom,amit amolyan tartalékként használok,tartogatok itthon. Az elmúlt héten kaptam egy olyan SIM kártyát a UPC-től,ami havi 1GB internetes adatforgalmat tartalmaz 1 éven át. Gondoltam faca,akkor belerakom majd ebbe a G620S-be.UPC felhívta a figyelmemet,hogy a sim-et csak szolgáltató független készülékben lehet használni.Nosza,IMEI szám alapján kértem függetlenítő kódot. Ma kaptam egy sms-t a Telekomtól,hogy a megadott IMEI szám alapján a nyilvántartott készülék független,így nem kell hozzá kód. Beleraktam itthon a sim-et,sim pin1 oké,és jött a fekete leves. A telefon mégis csak kéri a hálózat függetlenítő kódot.Telefon a Telekomnak,ők ebben nem tudnak segíteni,hívjam a Huawei magyarországot. Felhívom őket,és ők meg azt mondták,hogy nem is értik,hogy miért mondta a Tkom,hogy ők majd segítenek. Vegyem fel a kapcsolatot a Tkom-mal...Tehát most tulajdonképpen nem tartok sehol.... Valami ötlet? IMEI számot ellenőriztem,nincs elírás,telefon sohasem volt szervízben,és nem piszkáltam az Androidot sem.

    Üdv: Attila

Új hozzászólás Aktív témák