Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marvinyo

    aktív tag

    válasz #14121216 #886 üzenetére

    Helló!

    Ezzel nekem az a bajom, hogy ránézésre ugyanúgy néznek ki a kipróbáltak (ismerősök headsetjei, régebbiek, amik már rég megvannak, stb.) mint a huawei gyárija (mármint a csatlakozó). A legtöbb helyen ahol venném pedig kipróbálni nem tudom, kompatibilitási gonddal meg nem veszik vissza. Pontosabban eddig egy helyet találtam, ott is azt mondták rendeljem meg webáruházból, kiszállítással, és akkor él a 8 napos "nem tetszik, visszaadom" garancia. Csak a postaköltséget nem feltétlenül éri meg (És amennyire én tudom, személyes átvételnél, hiába netes rendeléses a termék a 8 napos visszavétel nem él). Abba nem mennék bele, hogy egyik netes teszt sem tért ki rá, hiszen 2013-ban a fene se gondolta volna, hogy ennyit ér a 3,5"-es jack szabvány a huaweinek. Lassan ott tartunk, hogy az olyan dolgokat ami fel sem merült az emberben már 2000 környékén se, hogy probléma lehet, le kell tesztelni 2013-ban? Mert az egy rossz irány... Ez egyébként más gyártóknál is megvan már, vagy csak a huaweinél?

    @joestone: Még van 1 év 10 hónap a garanciából, addig nem szívesen babrálnám. :-)

    Csengőhangra meg egyelőre megoldás volt, hogy MTP-ként csatlakoztattam mindig. Azóta nem felejt :-) Bár az még mindig nem működik, hogy kérdezzen rá miként csatlakoztatom... Minek van akkor ilyen opció? :-D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák