Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    Nekem volt a fejemen egy hónapja Vive. Szerintem ez az egész VR nagyon gyerekcipőben jár még. Óriási potenciál van benne, de a tartalom gyenge. Én AAA-t várnék, de az nincs, lemegy az újdonság varázsa és szerintem sokaknál csak porfogó lesz majd. Nem mondom, hogy 3D sorsára jut, de egyelőre ez tartós érdeklődésre kevés.

    Itt van pl. ez a "játék" is: [link]
    Hatalmas potenciál van benne, mondjuk ha egy Battlefield VR lenne ilyen, az hatalmas lenne.
    De egyelőre csak ilyenek vannak, lövöldözhetsz a nagy semmire.

    Meg ismerem az embereket, lusták és fáradtak, főleg hétköznap. Nem fognak szerintem tartósan hadonászni meg mozgolódni egy "nehéz" "szemüveggel" a fejükön. Kíváncsi leszek hol lesz a VR használat 1-2 éven belül. Azaz lesz majd egy asztali géped, vagy konzolod, jó nagy monitorral/TV-vel meg VR-el és arra leszek kíváncsi, hogy 1-2 éven belül, majd ha elmúlt az újdonság varázsa melyik lesz többet használva.
    Mondta a kontaktom, hogy ha megjön az Oculus Rift, akkor menjek megint. Megyek majd kipróbálni azt is.
    De venni biztos nem veszek, amíg ilyen gyenge tartalom van rá addig biztos nem. Elég szkeptikus is vagyok.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák