Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz karldergroße #182 üzenetére

    nalam egy hajszal hijan gyozott ez a telo az LG V30-al szemben, fo problemam nekem ids a zenei oldal, foleg a jack csati, illetve annak hianya, ami meg mindig bosszanto tud lenni, de meg kell, hogy mondjam, meglepoen pozitivan csalodtam a gyari atalakitoban. a benne levo DAC, habar nem QuadDAC meg egyeb hasonlo nyalanksagoknak felel meg, nagyon tisztessegesen szol PowerAMP-al. jol hangosit, jok a hangsavok, ahhoz kepest, azt kell mondjam, kellemesen csalodtam. :C pedig, ha valaki, en extra szkeptikusan alltam hozza. :K

    valahol olvastam, hogy talan ennek meg a Pixeleknek a gyari atalakitojaban van egyedul ilyen ertelmesebb minosegu DAC, a tobbi, nem jack-es droidos telo atalakitojaban levok allitolag vackok.

    amit mellekelnek melle USonic Type-C-s fulest, na az viszont csalodas volt szamomra. eleg kulan szol, szerintem. dobozhangu, nagy hangeron recseg, nem gyere be. ment is vissza a dobozba.

    van meg egy JBL, amit ajanl hozza a HTC oldala, de ismeretlenul nekem nem er meg kb. £100-ot. :U
    majd szetnezek, mik kaphatoak a piacon, nem surgos.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák