Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    válasz Bog #78 üzenetére

    Ha a megalapozott kritikánál tartunk annyit megjegyeznék óvatosan, nem bántó jelleggel vagy ilyesmi. De szerintem fölösleges felsorolni hogy melyik oldalt miylen csatlakozók vannak, meg hol milyen gomb található, mert szerintem mindenki letudja szűrni a képről, hoyg van egy htc felirat a gép tetején, meg egy kamera a tetején, illetve az usb csatlakozót is felismeri mindenki :) Nem baj ez végülis csak szerintem az olvasmányosság rovására megy, hogy gép minden oldala fel van sorolva, úgyis látszik a képen. Csak az olyna dolgokat érdemes szerintem a külsőnél megemlíteni ami mondjuk úgy hoyg "különleges" szóval hogy itt pl a jack csatlakozó, de azt hogy a kijelzőnél htc logó van meg stbstb, és persze az anyagminőségre. De ez csak az én saját véleményem, nem mondom hogy jobbat tudnék írni vagy valami, mert biztos hogy nem. Illetve mégegy dolog vannak itt ezek a bechmark tesztek, és hát én nemtudom pl fejből a többi pda eredményét, és én örülnék ha itt is lenen valami hasonlítási alap a régebbi tipusokhoz mint pl az n85 esetében, mert igazából nekem a sázmok sokat nem mondanak így, mert nem emléxem hogy a többinél mivolt, de ha látom pl a diamondét ami ugye nekem is volt akkor ahoz képest jobban tudok viszonyítani. Remélem senkit nem bántottam meg ezzel. Tényleg nagyon jó az oldal, jahh és még egy két blackbarry tesztnek is nagyon örülnék :)

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Új hozzászólás Aktív témák