Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    Nagyon jó kis készülék, végre a windows mobilos telók is kezdenek révbe érni az átlag felhasználók számára is. Nekem két fájó pont van ezzel a készülékkel kapcsolatban, 1. a dokkolót 180 ezer forintért már nem kellett volna kispórolni, sé egy kis fémet elbírt volna a kaszni szerintem. A sok giga beépített memória hiánya nekem egyáltalán nem hátrány, mivel sűrűn cserélem a telóimat így többnyire elég csak átdugni az egyikből a memóriakátyát a másikba, nem kell lementeni mindent gépre azátn újra fel(nyílván ez platform váltáskor nem megoldható). A hirdetésben emlegetett hívásindító és felvevő gomb egyébként szerintem teljesen fölösleges, úgyis van softwares gomb a kijelzőn én a diamondnál is mindg azt használtam, az alsó vezérlő gombokat kb 1 se nyomtam le. Mire lemegy az ára addigra a HTC már kiadja az utódját úgyhogy én lehet nem veszek :DDD

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

  • iknight

    senior tag

    válasz Bog #78 üzenetére

    Ha a megalapozott kritikánál tartunk annyit megjegyeznék óvatosan, nem bántó jelleggel vagy ilyesmi. De szerintem fölösleges felsorolni hogy melyik oldalt miylen csatlakozók vannak, meg hol milyen gomb található, mert szerintem mindenki letudja szűrni a képről, hoyg van egy htc felirat a gép tetején, meg egy kamera a tetején, illetve az usb csatlakozót is felismeri mindenki :) Nem baj ez végülis csak szerintem az olvasmányosság rovására megy, hogy gép minden oldala fel van sorolva, úgyis látszik a képen. Csak az olyna dolgokat érdemes szerintem a külsőnél megemlíteni ami mondjuk úgy hoyg "különleges" szóval hogy itt pl a jack csatlakozó, de azt hogy a kijelzőnél htc logó van meg stbstb, és persze az anyagminőségre. De ez csak az én saját véleményem, nem mondom hogy jobbat tudnék írni vagy valami, mert biztos hogy nem. Illetve mégegy dolog vannak itt ezek a bechmark tesztek, és hát én nemtudom pl fejből a többi pda eredményét, és én örülnék ha itt is lenen valami hasonlítási alap a régebbi tipusokhoz mint pl az n85 esetében, mert igazából nekem a sázmok sokat nem mondanak így, mert nem emléxem hogy a többinél mivolt, de ha látom pl a diamondét ami ugye nekem is volt akkor ahoz képest jobban tudok viszonyítani. Remélem senkit nem bántottam meg ezzel. Tényleg nagyon jó az oldal, jahh és még egy két blackbarry tesztnek is nagyon örülnék :)

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

  • iknight

    senior tag

    válasz eami #94 üzenetére

    Jólnézki ez a dolog, csak az abaj a külső mozgásérzékelővel, hogy pl a zötyögő villamoson nemhiszem hogy haszálható, így asztalon jópofa, de általában ezeket kézben használjuk, a levegőben kalimpálva megháát... :D

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

  • iknight

    senior tag

    válasz 2T #95 üzenetére

    Az a kijelző a touch pro-é nem a Diamondé, ha már olyna kötöszködős kedvedben vagy, hagy kötözködjek veled is kicsit :D

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

  • iknight

    senior tag

    válasz Womb #101 üzenetére

    A külsőnél én olyna dolgokra gondolok, hogy pl HTC logó a bal felső sarokban, ezt szerintem bárki látja, vagy hogy 4 gomb van az elején, meg stbstb szóval az ilyen egyértelmű dolgokra. Aki PDAt vesz szerintem azért az ilyemikkel tisztában van. A "becsmarkolás" az jó hogy van, csak én egy kis viszonyítási alapot szeretnék, mint pl az n85 nél volt, hogy odaírták mellé az n95 meg stbstb eredményeit hogy lássák hogy ahoz képest mennyi. Jó nyílávn ezek apróságok, meg mást nem érdekel, csak így hogy minden tesztet elolvasok egy ideje Mobilarenan, nekem már onalmas egy oldalon keresztül olyat olvasni amit ha ránézek a képre akkro is látom rajta.

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

  • iknight

    senior tag

    válasz Bog #107 üzenetére

    Teljesen igazad van, csak ált a tesztek nagy részben a specifikácó mondatba illesztéséről szól, szóval mint iskolában mond a tanárnéni egy szót, alkossunk köré egy mondatot. Nem arra célzok hogy nem jó így, erre is szükség van, de én kicsit több személyes tapasztalatot olvasnék, hogy a mindennapokban hogy szerepelt, dolgok amik nem tetszettek, vagy idegesítő kis apróságok, mert szerintem azok minden telóban előfordulnak. Meg pl az iphone tesztben, írtátok hogy nem elhet kikapcsolni a prediktív szöveg bevitelt, de ez gyakorlatilag 2 perc alatt emgoldható egy 18 kb-s program telepítésével,vagy az mms az is ugyan ez, de mégis sokan azon lovagolnak mint negatívum. Szóval ilyenket is olvasnék, hogy az ilyen apróságokat hogy lehet kijavítani meg ilyesmi, mert előfordulnak olyan dolgok amiket negatívumként irtok, ami softwaresen könnyen javítható, ez az iphonennál például fokozottan igaz. Tudom, hogy a tesztidőszak nem túl hosszú, és nemtudom hogy mennyire megoldható lenne, de szivesen olvasnék még erről is hogy milnye programok azok amivel fel lehet dobni a telót, illetve az apró kis hibáit kijavítani. Nyílván itt nem a játékokra gondolok meg ilyenekre, mert az számtalan van. De ha pl van egy teló gagyi a zene lejátszó software és ezt leírjátok, aki zenélni szeretne elrettentheti a telótol, de lehet hogy másik zenelejátszó progival meg tök jó lenne, csak ő nem tud róla hogy van. Illetve örülnék, hogyha ez az Apple ami a gyárból kimaradt, windows mobilos formában is életre kellne a cikkek között. Egyébként a Turbo simes cikk az egyik legjobb volt, még ígyis hoyg nem használok. Szivesen olvasnék többet a mobiltechnológiák hátteréről is. Pl most divatosak az oled kijelzők, nagyjábol tudom mi a lényege, de szivesen olvasnék egy cikket a működési elvéről.

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

  • iknight

    senior tag

    válasz Magnum_ #122 üzenetére

    Vegyél egyet és meglátod ;] vagy www.youtube.com

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

  • iknight

    senior tag

    válasz juzer999 #125 üzenetére

    Szia

    Ha minden van rá amit írtál, bár számológépben szeritnem még mindig sokkal gyorsabb egy rendes számológép, és használhatóbb, az érintő gombok miatt ezt nem lehet olyna gyorsan használni, illetve középiskolában, nálam annak idején nem is engedték hogy ilyet használjak. A jó minőségű programok általában fizetősek, de mint az alma esetében ezeket is ált meglehet szerezni kalóz verzióban, ezt csak az ember dönti el hogy mi a fontos neki a lelkiismerete vagy a pénztárcája :D A játékról nemtudok nyilatkozni, de én igazából sokat nem foglalkoztam vele, de jó játékokat nemnagyon találtam rá, inkább ilyen pasziánsz meg ilyen társasjáték szerű dolgok vannak rá. A lényeg átjön a filmből, valószínűleg abban most ez az egyik legjobb a nagy kijelző miatt, meglehet nézni arjta, nem mozi élmény de szerintem jó. A GPS navigáció itt is fizetős mint a mobiloknál. Csak itt ugye a navigációs softwarét kell megevnni nincs adatdíj. Általában az Igo 8 megy mostanában ez szintén mint a többi program neked kell eldöntened, hogy megveszed eredetiben, illetve felteszed a kalóz verziót( lehet lesz belőle olyna kiadás ahol valamennyivel több pénzért gyárilag lesz hozzá). Ezt a tipust konkrétan enmtudom, de pl a HTC touchnak olyna tokozása volt amit szinte szándékosan sem elhett emgkarcolni, és szinte semmi nem látszott rajta(minden idők legjobb műanyag borítása szerintem). A HTC diamond viszont polírozott fényes felületű azon biztos meglátszik mindenféle karc, bár én nagyon vigyáztam rá. Nemhiszem hogy egy pottyanástól tönkre megy, kb annyit kibír mint egy mobil. Egyedül talán a kijelző amire érdemes odafigyelni, és egy jobb minőségű fóliára beruházni mihelyt megveszed.

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

  • iknight

    senior tag

    válasz Magnum_ #129 üzenetére

    Ahova én jártam iskolába nemvoltak fejreejtett tanárnénik :DDD

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Új hozzászólás Aktív témák