Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rumos14

    nagyúr

    válasz Mac! #273 üzenetére

    tyű a büdös mindenségit. ezt benéztem. nem kicsit, nagyon. ilyen böszmeséget rég írtam le.
    igazad van! és az egy dolog, hog hülyeséget írtam le, ez már előfordult, a nagyobbik baj az, hogy úgy emlékeztem, a FuSi N560-om többet tud.
    hogy miről karattyolok? lefuttattam a linkelt teszt videókat, és a Touch HD-nál csak 10-15%-kal jobb eredemények születtek. aki nem ismerné ezt a gépet, ebben a régi idők bika procija, egy Intel XScale 624 mhz-es darab van. ennél erősebb proci csak a Marvell 624mhz-es darabja, pl. a HP iPaq 214-ben.
    de ez még nem minden. lefuttattam az első tesztvideót a Samsung i780-amon is, amiben asszem ugyanaz a proci van mint a FuSi-mban, vagy nagyon hasonló, szintén 624 mhz-es, és 2010%-os eredményt adott. ott a képernyőfelbontás ugyebár csak 320x320... szóval a CorePlayer már előre lebutítja a videót, a képernyő felbontására. tehát csak azonos felbontású eszközöket érdemes összehasonlítani (HD 800x480-ját a FuSi-m 640x480-jával azonos felbontásúnak tekintem, mivel nem widescreen videókat teszteltünk, ugyanannyi képpont jelenik meg).
    tehát Mac!-tól hatalmas elnézést kérek.

Új hozzászólás Aktív témák