Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoTDoG

    tag

    válasz klepto #397 üzenetére

    Én is a Diamond-on és az iPhone-on gondolkozok...
    A Diamond jobban tetszik, nincs annyi embernek, nem olyan korlátolt szoftveresen. Úgy tudom már működik rajta az iGO. Viszont nagyon lassú a menüje, de ezen már javítottak új firmware-ekkel. A wifi-jét sem dícsérik, jobban mondva szinte használhatatlan. De amiben nálam elbukott az az akksi teljesítménye... Egyesek 9-16 órát emlegetnek átlag használat mellett, míg egy iPhone 2-3 napig bírja ugyanolyan használattal. Ezzel én nem tudok megbékélni. Nincs kedvem minden éjszaka feldugni a töltőre, vagy azon izgulni, hogy mikor merül le egy buliban. Lehet hozzá rendelni nagyobb teljesítményű akksit, de egyrészt vastagabb lesz a teló, másrészt az utángyártott cuccok olyanok is...
    Kérdeztem pár GSM boltost, és mindenhol azt mondták, hogy az iPhone sokkal jobban tartja az árát, ugyanúgy lesznek rá jó GPS szoftverek, és sokkal stabilabb a a rendszere.

    Szóval jobban bejön külsőleg a Diamond, jobban tetszik a TouchFlo menü, de a winmo pár hülyesége és legfőképp az akksiidő miatt fogok az iPhone mellett dönteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák