Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • numudal

    csendes tag

    válasz erdoke #43 üzenetére

    Én már régóta nézek valami tapimobilt. Hero, iPhone, Omnia stb... Tudom, hogy ez a kütyü sok szempontból nem ér fel hozzájuk, de gondoltam kipróbálom. Mérete szinte tökéletes, a Sense pedig szerintem most a legjobb felület. Elkezdtem nyomkodni, és megmondom öszintén ennyire kézreálló készüléket én még nem láttam (nokia generációk, ericsonok, motorolák, alcatel régi HTC-k bármi). Annyira tökéletesen tudtam kezelni, minden logikus, mindent megtudtam oldani úgy, hogy szinte oda se figyeltem, mit és miért nyomok meg, egyszerűen annyira egyértelmű volt... Tudom, hogy ez szubjektív és sokan nekem ugranak, de akkor is le kellett, hogy írjam, hogy ez valami fantasztikus kis kütyü. Utána megint kipróbáltam a Hero-t és a 3. félreütés/hibaüzenet után azt mondtam, hogy dögöljön meg. Ha jobb kijelzője lenne simán megvenném. Most meg egyfolytában próbálom rátukmálni valamelyik családtagomra...:)

    Szóval egyszerűbb kütyü, mint a "nagyok" (omnia2,HD2/LEO,iPhone,N97 stb) de eddig nekem ez volt a "legkedvesebb" legfelhasználóbarátabb és messze, de messze a legjobban kezelhető.

    Minden mindegy csak USB port legyen!

Új hozzászólás Aktív témák