Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Dr.Anonymus #34 üzenetére

    "de az a baj, hogy a marketen se nagyon találok elegáns, és egyben tényleg mindenre kiterjedő kezelőfelületet."

    marketen lehet nem, de ha ez a zsánered akkor pl ott a miui. Ez amúgy baromira személyes izlés kérdése így ez rád érvényes, nekem pl hányingerem van a sense/miuitól ellenben szeretem a "stock" vagy stock szerű android megoldásokat pl ADW.

    "nem tudom RAZR-re európában pl. jön-e valaha ICS."
    ~100%. De ha nem miből áll egy US verziót felrakni rá? Amúgy ~pár hét és a CM9 kiforrja magát. A másik része a dolognak, hogy a motot ~most q1ben megveszi a google, nem tudom, hogy razrnál már bár mivel csúcsmodell sanszos de ~100%, hogy nem is az egyik hanem A legjobb támogatással rendelkező gyártó lesz. Ha tetszik kvázi a moto készülékek fogják jelenteni A standardot. Ez pedig baromi nagy előny lesz az egyre jobban fregmentálodó androidnál.
    Én HTCt ismerve közel se vagyok abba biztos, hogy jobb lesz pl sensation támogatása mint razr. Sött imho rosszabb.

    Ha pedig igényesség akkor a HTCt max megmosolyogni tudom azok után, hogy volt a kezembe razr. És ahogy néztem olcsobb mint a hasonló csúcs HTCk.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák