Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • randras

    veterán

    válasz Dr.Anonymus #30 üzenetére

    "nem értem mért huzod ki a motot. Ott a razr. Igényesebb ~bármely HTCnél."

    itt az igazság.

    "most a beast fülesről beszélsz?"

    az nem szériatartozék, hanem 30k felárral kapható. a gyári fülesük egy undorító szar, a gyári fali toltőjök szintén szar az élettartamot tekintve, az egyetlen használható tartozékuk az usb kábel. (najó, a memkártya is, de azt nem is ők gyártják).

    "egyébként én se vagyok maximálisan elégedett a htc-vel..."

    én is így voltam vele, de a sensation-el telt be a pohár. soha többet nem veszek htc-t, pedig megtehetném. de a többi szutyok sem érdekel, nehogy félreérts, és biztos vagyok benne, hogy a sense után még a felsőkategóriát ma megtestesítő SGSII és a moto razr is fapadosnak tűnne.

    így hát nem csak a htc-vel szakítottam tavaly decemberben, a hatodik (!) htc-m után, hanem egy időre az androiddal is. sem a htc minőségével, sem az iránnyal nem vagyok kibékülve, amerre az android halad. mindenki eldöntheti, mi kell neki, éppen ez látszik az eladásokban is: az amerikaiak veszik a htc-t, mint a cukrot, mert buták, és sok a pénzük.

    én most teszek egy próbát a WP7-el, mert egyre jobban fejlődik, és nagyon szimpatikus, ráadásul első modellként egy olyan telefont választottam, aminek gyártója nem eshet a htc hibájába, mert nem dömpingel telefongyártás terén: dell telefont veszek. egyedi, szép, és minőségi, a beszámolók szerint.

    kövezettek meg, minden amit írtam, tapasztalatokra és saját véleményemre épül, azzal meg lehet vitatkozni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák